Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Capfun Vakantiepark de Pekelinge
Capfun Vakantiepark de Pekelinge
Capfun Vakantiepark de Pekelinge

Capfun Vakantiepark de Pekelinge in die Niederlande

Oostkapelle, die Niederlande

4.5 / 5 (34 Stimmen)

Capfun Vakantiepark de Pekelinge

Landmetersweg 1
4356 RE Oostkapelle
die Niederlande
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Capfun Vakantiepark de Pekelinge ist ein Campingplatz mit 550 Stellplätzen in Oostkapelle, die Niederlande, gelegen in der Region Zeeland. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen und ein Restaurant.

Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.

Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool, einen Innenpool und natürliches Badegewässer. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Kinderanimation, einen Tennisplatz, Tischtennis, Fahrradverleih und eine Sauna.

Hunde sind bei Capfun Vakantiepark de Pekelinge willkommen. Capfun Vakantiepark de Pekelinge ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom, einem Wasseranschluss und einem Abwasseranschluss sind verfügbar. Capfun Vakantiepark de Pekelinge ist von 8 April bis 31 Oktober geöffnet.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Wohnwagen
Wohnmobile
Chalets
Apartments

Einrichtungen

Strom
Wasseranschluss
Abwasseranschluss
WLAN
Schließfächer
Campingladen
Frische Brötchen
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlgerecht
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Wintercamping
Schattige Stellplätze
Saisonstellplätze
Autofrei

Freizeit

Spielplatz
Kinderanimation
Schwimmen in natürlichem Gewässer
Außenpool
Innenpool
Thermalbad
Sauna
Boule
Tennis
Tischtennis
Minigolf
Fahrradverleih
Angeln
Skilift

Sanitär

Wickelraum
Mietbares Badezimmer
Waschmaschinen
Trockner
Vi
Vic Niederländisch

Een aangenaam park. De kinderen hebben enorm genoten, het was fantastisch met 7 personen. Er is een leuke speelkamer met een klein keukentje, een werkbank, stoelen en een tafel. Het binnenzwembad is klein maar fijn, hoewel het wel wat gevaarlijk en glad kan zijn bij het uitstappen. Er is een leuke waterspeeltuin / buitenzwembad. Elk veld heeft zijn eigen speeltoestel, maar de trappen naar de glijbaan zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar. Het is ongeveer 10 tot 15 minuten fietsen naar de zee, en ongeveer 5 minuten naar de Jumbo. In de binnenspeeltuin mogen ouders en kinderen onder de 4 jaar niet komen. Er is genoeg te doen in de omgeving. Het is een aanrader om een hapje (pannenkoek) te gaan eten bij de Jonge Johannes en de speeltuin in Aagtekerke is ook een aanrader.

vor 3 Jahren

Ph
Philipp Niederländisch

We brachten het Hemelvaartweekend door met twee honden en zonder kinderen. Het was onze eerste keer op camping De Pekelinge met onze caravan en het was geweldig! Het was onze eerste ervaring met privésanitair, dat schoon, netjes en zeer praktisch was. Het hele terrein was zeer goed onderhouden. Er was een mooi zwembad, maar we hebben het niet gebruikt vanwege het weer. We hebben de horeca niet gebruikt. Er zijn veel activiteiten voor kinderen! Er is een handige supermarkt. Er worden veel chalets gebouwd, maar dat veroorzaakt geen overlast. Het personeel was vriendelijk, kortom, alles was perfect. We komen zeker terug, ik beveel deze camping absoluut aan!

vor 3 Jahren

So
Solee Niederländisch

We bezoeken deze camping al jaren, maar verbleven nu voor het eerst in een bungalow. We hadden een kindvriendelijke bungalow voor 5 personen. Super leuk, want er was een extra speelruimte!De bungalow bood genoeg plaats voor het aantal mensen. Alles was netjes en schoon bij aankomst. Er was een leuk speelveld met een speeltuin erbij.Er was ook genoeg animatie aanwezig. Er was veel te doen in het park. Het zwembad kan wel een upgrade gebruiken qua grootte.We hebben geen gebruik gemaakt van de horeca vanwege de supermarkt en de snackbar in het dorp.Enkele speelvelden waren nog 'in aanbouw', maar dit heeft ons niet gestoord tijdens het Hemelvaart weekend.

vor 3 Jahren

Sa
Sathya Niederländisch

We hadden een vakantiehuisje geboekt. (H13) Het was zeer netjes en we konden er al om 13.00 uur in! De locatie was ideaal, vlakbij het zwembad en de sportvelden. Het zwembad was in orde, maar door een tekort aan schoonmaakpersoneel was het aan het einde van de dag erg vies en er was geen badmeester. Er waren te weinig kleedhokjes, dat was een nadeel. Het park was goed onderhouden. We hebben geen gebruik gemaakt van de eetgelegenheden, in de nabijgelegen steden Middelburg en Domburg kan je heerlijk eten. Voor onze kinderen van 9 en 12 was het een leuke camping tijdens de meivakantie. Bij het strand van Oostkapelle is een uitstekende frietkraam waar je heerlijke frietjes kan eten. We hebben genoten van een geweldige midweek bij Capfun de Pekelinge!

vor 3 Jahren

Ma
Maike Niederländisch

Gezellig vlakbij de zee, keurige, frisse panoramische lodge. Voorzien van alle comfort. Heerlijk relaxen en tot jezelf komen. We zijn zelf niet op de camping geweest, dus we hebben geen ervaring. De lodge bevindt zich op een apart deel. 's Ochtends hebben we verse broodjes gehaald bij de winkel op de camping.

vor 3 Jahren

1 / 7

Standort