Camping De Betteld
7021 HR Zelhem
die Niederlande
Camping De Betteld ist ein Campingplatz mit 122 Stellplätzen in Zelhem, die Niederlande, gelegen in der Region Gelderland. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen, ein Restaurant und morgens frische Brötchen.
Du kannst hier mit einem Zelt oder einem Wohnwagen campen. Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.
Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool, eine Wasserrutsche, natürliches Badegewässer und einen Sandstrand. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Kinderanimation, Tischtennis, ein Volleyballfeld, Fahrradverleih und Angeln.
Hunde sind bei Camping De Betteld willkommen. Camping De Betteld ist rollstuhlgerecht und bietet barrierefreie Sanitäranlagen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom sind verfügbar. Camping De Betteld ist von 1 Januar bis 1 Januar geöffnet.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenIs camping met een christelijke karakter en fijne rustige sfeer, en prachtige omgeving!
vor 3 Jahren
We hebben een seizoensplek, Al voor het 5e jaar. Erg gezellig, leuk, opbouwend etc. De Achterhoek is een prachtig en rustig gebied. Er is een schoon zwemmeer. Het sanitair is alleen verschrikkelijk. Er wordt slecht schoongemaakt, schimmel in de douches en er was, vanwege het te weinig aantal toiletten en douches, gekozen voor een soort "Dixies" als noodtoiletten. Je kunt je amper bewegen. De oude douches, waarvan de vloeren rot zijn, zijn redelijk ruim. Als extra douches was er een festival douchewagen geplaatst. Hier net zoveel ruimte als in de dixies. Schoenen moet je buiten zetten..
vor 3 Jahren
www.stacaravan-betteld.nl Deze plek is zonnig maar ook schaduwrijk. Er staat een prieel waar je heerlijk onder kunt zitten. De stacaravan is van alle gemakken voorzien en heeft zelfs een airco. Onder de veranda is ook een buitenkeuken. Op de camping is veel te doen voor alle leeftijden. Er is in 2022 een nieuwe speeltuin gemaakt met kabelbaan en waterpomp. Ook het meer is heerlijk om te zwemmen en ook daar staat een waterpomp waar de kinderen fijn mee kunnen spelen. Er is ook een tienerprogramma Royal Adventure. En de camping organiseert ook kinderdiensten kinderclub en ook bijbelstudies en diensten voor de volwassenen. Onze dochter mocht meezingen met Talent voor de Koning. Dit was een succes: https://youtu.be/3Xf8ACk_-0A
vor 3 Jahren
Mooi chalet, leuk zwem en speelwater, en verder een hele goede sfeer. Tot volgend jaar!!
vor 3 Jahren
Gezellig kindvriendelijk familiepark met leuke activiteiten.
vor 3 Jahren