Aiguille-Noire
I-11013 Courmayeur
Italien
Aiguille-Noire ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Courmayeur, Italien, gelegen in der Region Aosta Valley. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen und ein Restaurant.
Neben dem Campen kannst du auch eine Hütte, ein Chalet oder ein Apartment mieten.
Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.
Hunde sind bei Aiguille-Noire willkommen. Aiguille-Noire ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenDeze camping is ons uitstekend bevallen, alle ruimte, goed sanitair, winkeltje, pizzeria en restaurant op het terrein. Uitstekende service, ons vervoersprobleempje werd soepel opgelost door het meedenkende personeel. Een mooi startpunt om te wandelen, of mountainbiken met prachtige uitzichten over de zuidkant van het Mont blanc massief. Voor de klimmers, Petit Mont Blanc!
vor 4 Jahren
Aiguille Noire is een fantastische camping, hooggelegen tussen de Alpen, een prima startpunt voor wandel- en fietsroutes. Wat bijzonder is voor deze plek, dat ze zo ongeveer het complete assortiment aan verblijfmogelijkheden aanbieden: eenpersoonstentjes, kant-en-klare tenten, chalets voor een paar of voor meer personen, en op de heenweg naar Italië konden we zelfs spontaan een heel appartement huren vanwege de regen. Dat kon alleen omdat het rustig was, want in het hoogseizoen is de camping goed bezet. De twee restaurants op de het terrein zijn allebei de moeite waard. De eigenaren van de camping zijn heel erg vriendelijk, gastvrij en behulpzaam. Zo anders dan aan de Franse kant in Chamonix!
vor 6 Jahren
Deze mini-caming bevindt zich aan de voet van de Mont Blanc. Wij waren overrompeld door het uitzicht wat we hadden toen we het veld opreden met de caravan. De camping ligt aan de voet van de Mont Blanc en overal waar je kijkt zijn bergen.Goed om te weten dat de weg er naartoe, ongeveer 6 km lang, haarspeldbochten bevat, maar die is goed begaanbaar. En nogmaals, het is de moeite waard om de reis te maken! Personeel (moeder en dochter?) is erg vriendelijk en behulpzaam, er is een gezamenlijke ruimte waar een kachel, een boekenkast en wat tafels en stoelen staan om (bij kou) gezellig te zitten. Vers ontbijt op bestelling en er is een mini-market bij de receptie. Gebruik van douches is met muntjes, maar alles is schoon en goed onderhouden. Wij waren hier eind september, wat betekende dat de voorbereidingen voor het wintersportseizoen in volle gang waren en het restaurant aldaar tijdelijk gesloten was. Hierdoor hebben we noodgedwongen heerlijk ge-raclet in Courmayeur (Inderdaad, terug naar beneden. Maar zonder caravan gaat dat gelukkig veel sneller) bij restaurant Le Vieux Pommier :-) Wat ons betreft aanraders! Zowel camping als restaurant!
vor 6 Jahren
De ligging van de camping is erg goed, mooi tussen de bergen aan de voet van de Mont Blanc. Een mooi panoramisch uitzicht. Het personeel is erg behulpzaam en allervriendelijkst. Het sanitair is voldoende afhankelijk van de drukte. Door de hoge ligging kan het in de nacht erg koud zijn maar daarvoor kan je ook extra dekens krijgen bij de receptie.
vor 6 Jahren