Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Tiroler Zugspitz Camping

Tiroler Zugspitz Camping i Østrig

Ehrwald, Østrig

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4 / 5 (12 stemmer)

Tiroler Zugspitz Camping

Obermoos 1
6632 Ehrwald
Østrig
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Tiroler Zugspitz Camping er en campingplads med 200 pladser i Ehrwald, Østrig, beliggende i regionen Tyrol. På pladsen finder du wifi, en campingbutik, en restaurant og friskbagt brød om morgenen.

Du kan campere her med et telt, en campingvogn eller en autocamper. Ud over camping kan du også leje en chalet eller en lejlighed.

Til badning er der en udendørs pool, en indendørs pool og en vandrutsjebane. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads, børneunderholdning, bordtennis, cykeludlejning, sejlads og surfing og en sauna.

Hunde er velkomne på Tiroler Zugspitz Camping. Tiroler Zugspitz Camping er tilgængelig for kørestolsbrugere og tilbyder handicapvenlige sanitære faciliteter. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed. Der findes pladser med strøm, en vandtilslutning og en kloaktilslutning. Tiroler Zugspitz Camping har åbent fra 9 maj til 1 november.

Fotos

Egenskaber

Indkvartering

Telte
Campingvogne
Autocampere
Chalets
Lejligheder

Faciliteter

Strøm
Vandtilslutning
Kloaktilslutning
Wifi
Opbevaringsbokse
Opholdsrum
Tørrerum
Køkkenfaciliteter
Campingbutik
Friskbagt brød
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Befæstede stier
Fælles bålplads
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Vintercamping
Pladser med skygge
Sæsonpladser
Naturister
Bilfrit

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Indendørs spil
Minizoo
Børneunderholdning
Badning i naturligt vand
Udendørs pool
Indendørs pool
Vandrutsjebane
Termalbad
Sauna
Petanque
Tennis
Bordtennis
Golf
Minigolf
Sejlads/surfing
Cykeludlejning
Fiskeri
Skilift

Sanitet

Servicestation til autocampere
Puslerum
Vaskekabiner
Badeværelse til leje
Handicapvenlige sanitære faciliteter
Vaskemaskiner
Tørretumblere
AK
Ab Kulker Hollandsk

Schitterende camping. Het is geen goedkope camping, maar alle faciliteiten zijn er. Prachtig zwembad, mooie en schone badkamers en gratis vaatwassers. Voor de kinderen binnen en buiten speeltuin en ook een bioscoop. Heerlijke wintersport met de caravan gehad. Personeel ook behulpzaam en vriendelijk.

for 2 år siden

Be
Belinda Hollandsk

Fantastische kampeerplek. Het is niet de meest betaalbare, maar alle voorzieningen zijn aanwezig. Een schitterend zwembad, nette en propere badkamers, en kosteloze afwasmachines. Er is zowel een binnen- als buitenspeeltuin voor de kinderen en zelfs een filmzaal. We hebben een geweldige skivakantie met de caravan beleefd. Het personeel is tevens behulpzaam en aangenaam.

for 3 år siden

M&
M&M Hollandsk

In de zomervakantie een aantal dagen op deze camping verbleven. Hotel/zwembad werd op dat moment verbouwd, wat geen overlast gaf. Camping voornamelijk bevolkt door vaste kampeerders. Aan de voet van de Zugspitz heb je een geweldig zicht op de berg vanaf je kampeerplaats. Het badhuis met daarin meer dan voldoende persoonlijke badkamers met daarin toilet/stortdouche/wastafel, losse kookmogelijkheden, gedeelde koelkast/vriezer, vrij te gebruiken vaatwassers, zijn we niet eerder tegen gekomen. Wat een luxe. Helaas was het tijdens ons verblijf regenachtig en fris, wat de mogelijkheden tot wandelen iets inperkte. Al met al door het badhuis een dikke voldoende voor deze camping. (de 3 6-en in de waardering zijn ivm de verbouwing van het hotel/restaurant/zwembad)

for 4 år siden

Ge
Gerben Hollandsk

Mooie plaatsen, zeker de comfort plaatsen. Goede busverbindingen en andere plaatsen zoals Lermoos, Biberwier en de Blindsee binnen 15 minuten. Vanaf de camping zijn wandelingen mogelijk. Met de Z karte kan je in een aantal attracties die je er uithaalt. Zeker niet aan te bevelen is de rodelbaan in Biberwier. Ik heb veel mensen gesproken die hier met verwondingen uit zijn gekomen. Overigens is rodelen in het algemeen riskant zonder bescherming! Prima vakantie gehad verder, en ja op sommige plekken plekken groeit weinig gras en lijkt het een parkeerplaats. Deze zijn aan de rand van de camping. Hier staan ook vaak campers/caravans die na een paar dagen weggaan. Het zwembad is leuk en geschikt voor kinderen tot en met 12 jaar. Ook zijn er twee tafeltennisstafels en kan je broodjes bestellen. Goede service en ook de gratis mountainbikes in diverse maten voldoen. Ouders let op: helmen mee, want het is glooiend terrein! Prima camping!

for 4 år siden

Li
Liesbeth Hollandsk

De reis met kabelbaan, lift, een stukje lopen en weer een lift om op het Zugspitzplatt te komen is een hele onderneming maar het uitzicht is het meer dan waard. Je kan je daar prima vermaken voor één dag, dan heb je het hele gebied gezien. Kleed je goed aan want op 2700 meter kan het koud zijn.

for 4 år siden

1 / 3

Beliggenhed