Priser ikke tilgængelige
Beregnede pris baseret på 1 bil og 2 personer med et telt, autocamper or campingvogn.

Campingplads åbnet fra 01 January til 31 December
Ankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Afgang
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dage
{{r.bookingDays}}

Denne campingside er ikke godkendt af Spottocamp. Er du ejeren? Kontakt os via knappen nedenfor.

Jeg er ejeren
Wifi
Grill tilladt
Hunde
Vaskemaskiner
- Advertisement -
5 / 5 (15 stemmer

Sikia (+Apartments)

Kato Gatzea
GR-37300, Kato Gatzea
Grækenland

Sikia (+Apartments) er en campingplads i Kato Gatzea, Grækenland. Sikia (+Apartments) har wifi, en camping butik, en restaurant og skabe. Hunde er tilladt på denne campingplads. For tøjvask, er vaskemaskiner tilgængeligt.

Karakteristiske campingpladser

Faciliteter
TV forbindelse
Wifi
Madlavningsfaciliteter
Camping butik
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Grill tilladt

Betingelser
Hunde
Pladser med skygge

Hygiejne
Vaskemaskiner


Klik her hvis informationen om denne campingside ikke er korrekt eller er ufuldendt

Billeder

Vurderinger

Ankie en Gerben van Vliet
Hollandsk
NA 30 jaar kamperen denk je dat je wel wat gewend ben maar dit is de mooiste camping waar we ooit geweest zijn. Plaatsen met een pracht uitzicht over een sfeervol baaitje. Een bar en terras waar je ook goed kan eten pal aan het strand, (heel verleidelijk). ruime plaatsen voor iedereen, op de camping goed en schoon sanitair. Erg subtiel, een speciale koud water kraan om ijskoud water voor je zelf te tappen! In dit jaar met covid problemen hadden we vragen die erg snel door de mensen van deze camping opgelost werden! Ook het dorpje op 5 minuten loop afstand is een aanrader, leuke restaurantjes aan het water en niet te touristisch
4 år siden

Mies
Hollandsk
Wij verbleven in een appartement dichtbij het strand. Appartement is schoon en wordt ook goed schoongemaakt. Regelmatig nieuwe handdoeken en lakens. De tuinen en paden zijn goed onderhouden. Het is er sfeervol. Het strand is schoon en het zeewater helder. De taverna aan zee is een fantastische plek voor een kop koffie of een ander drankje. Wij hebben hier regelmatig gedineerd. Het eten is er goed. Het publiek was heel divers. Veel verschillende nationaliteiten. Er waren best veel gezinnen met kinderen. Sikia is een heerlijke plek om tot rust te komen. De omgeving hebben wij met onze auto verkend! Prachtige tochten gemaakt. We vlogen op Thessaloniki en via een rustige snelweg ben je in 3 uur op de camping.
4 år siden

- Advertisement -