Platja Cambrils er en campingplads med 0 pladser i Cambrils, Spanien, beliggende i regionen Catalonia. På pladsen finder du wifi, en campingbutik og en restaurant.
Ud over camping kan du også leje en chalet eller en lejlighed.
Til badning er der en udendørs pool. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads, børneunderholdning og en tennisbane.
Platja Cambrils er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der tørretumblere til rådighed.
Fotos
Egenskaber
Indkvartering
Faciliteter
Egnethed
Fritidsaktiviteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelsePrima camping, jammer vd desbetreffende badmeester en juffrouw!! Deze twee halen de hele camping naar beneden en mogen wat mij betreft hun fluitje inslikken. Het zwembad is net een strafkamp!! Deze twee hebben een arrogantie tot en met en er valt niet normaal mee te communiceren. Wij hebben inmiddels een klacht ingediend bij de manager, aangezien deze nergens vanaf weet. Onze kinderen zijn serieus uit het zwembad gestuurd ondat ze op hun buik van de glijbaan gingen.. na 3 waarschuwingen snap ik de consequentie echt. Eenmaal door ons als ouders ook flink aangesproken te zijn en vervolgens hun excuses willen maken en dan te horen krijgen dat je kan vertrekken met 35 graden en er morgen weer in mag vind ik echt heel triest!!! Ik leer mijn kinderen dat ze hun excuses moeten maken voor hun gedrag en een consequentie van een dag of paar uur geen glijbaan vindt ik aanvaardbaar, maar dit is schofterig gewoon!!
for 4 år siden
Con mi pareja una semana muy tranquilos y descansando. Ambiente de camping
for 4 år siden
Es tranquilo y ambiente familiar. La verdad que mut bien para el descanso
for 4 år siden
Wij verblijven altijd in dezelfde mobilehome, Campeco, bevalt ontzettend goed. Gezellige camping, rustig en van alles voorzien. Dorpje Cambrils zit op loopafstand, mooie strand, etc. Wij zijn sowieso bevooroordeeld want wij hebben zelf 10 jaar in Cambrils gewoond en bijna op loopafstand van deze camping. Wij komen hier sinds 2013 en komen altijd terug. Weinig Nederlanders, maar dat is niet erg, ik kom om lekker Spaans te kletsen:-) Wij hebben er leuke Spaanse camping-vrienden aan overgehouden en boeken altijd dezelfde bungalows en data. Voorlopig blijven hier onze zomervakanties houden:-)
for 6 år siden
Goede locatie: langs boulevard fietspaden, ligt tussen Salou (ong. 4 km) en Cambrils (ong. 2 km) in op rustige locatie, straat uitlopen en bent bij strand/zee (ong. 500 m). Hier ligt een gezellig strandtentje. Ook bushalte is dichtbij (voor 1,20 per rit per persoon (la Plana info) kun je overal naar toe zelfs naar Tarragona (15 km) of naar Bonnevista waar elke zondag een zigeunermarkt is. In Salou is ook een pretpark Port Aventura, een aquapark en een klim/abseilpark. In de buurt diverse supermarkten, In Cambrils ook Aldi en Lidl. Camping: groot zwembad, ligweide, mooi schoon sanitair. Gasten op de camping zijn Spanjaarden, Fransen en enkele Hollanders/ Belgen (maar niet in grote aantallen). Camping heeft ook kleine supermarkt, iedere dag vers brood, Iedere avond entertainment, maar na 00.00 uur is het rustig op de camping. Heeft ook tennisbanen en speeltuin en sportveld. Beveiliging loopt 's nachts rond.
for 6 år siden