€24.4
pr nat
Beregnede pris baseret på 1 bil og 2 personer med et telt, autocamper or campingvogn.

Campingplads åbnet fra 01 January til 31 December
Ankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Afgang
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dage
{{r.bookingDays}}

Denne campingside er ikke godkendt af Spottocamp. Er du ejeren? Kontakt os via knappen nedenfor.

Jeg er ejeren
Elektricitet
Wifi
Grill tilladt
Hunde
Vaskemaskiner
- Advertisement -
3.5 / 5 (11 stemmer

Peyroche

Route de St Alban
07120, Ruoms / Sampzon (Ardèche)
Frankrig

Peyroche er en campingplads i Ruoms / Sampzon (Ardèche), Frankrig. Peyroche har wifi, en camping butik og en restaurant. Hunde er tilladt på denne campingplads. Du kan finde et væld af fritidsaktiviteter på campingpladsen. For eksempel en legeplads.

For tøjvask, er vaskemaskiner tilgængeligt.

Karakteristiske campingpladser

Hobby
Legeplads

Faciliteter
Elektricitet
TV forbindelse
Wifi
Camping butik
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Grill tilladt

Betingelser
Hunde
Pladser med skygge

Hygiejne
Vaskemaskiner


Klik her hvis informationen om denne campingside ikke er korrekt eller er ufuldendt

Billeder

Vurderinger

Tim
Hollandsk
Voor een week geboekt, na één nacht vertrokken. De hele nacht door ontzettend veel lawaai op de camping. De maatregelen omtrent Corona waren beperkt. Zo was er geen zeep en doekjes aanwezig in het toiletgebouw. De plekken bieden weinig schaduw en in de ochtend is er vliegverkeer bij het naastgelegen vliegveld. Het riviertje in de buurt is ontzettend mooi en rustig. Het personeel bij de receptie is tot slot erg vriendelijk.
4 år siden

Marian
Hollandsk
Als je van rust, ruime plekken en rivieren houdt is dit een heel leuke camping. Jongeren kunnen in de avond lekker nog naar strandje en de kleinsten vermaken zich in de rivier.
4 år siden

Jane
Hollandsk
Wat een verschrikkelijke camping! De camping is duur en heeft niets te bieden! Geen zwemgelegenheid, geen broodservice, zwaar verouderd sanitair, koud water om af te wassen, weinig schaduw, veel jongeren, veel lawaai, geen toezicht. En dat allemaal voor ruim 32 euro per nacht voor twee personen. Om te zwemmen moest je 15 minuten lopen naar een andere rivier waar de hele buurt op af komt en het stervensdruk is. De camping ligt aan de Ardèche maar daar Kun je niet bij komen. Veel lawaai op de camping. Vooral van de jeugd! En vooral ‘s nachts in de toiletgebouwen. Verschrikkelijk. Wij zijn na twee dagen gevlucht
4 år siden

- Advertisement -