Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Minicamping De Kemminckhorst
Minicamping De Kemminckhorst
Minicamping De Kemminckhorst
Minicamping De Kemminckhorst
Minicamping De Kemminckhorst

Minicamping De Kemminckhorst i Nederlandene

Dalfsen, Nederlandene

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4.5 / 5 (9 stemmer)

Minicamping De Kemminckhorst

Kemminckhorstweg 2
7722 VN Dalfsen
Nederlandene
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Minicamping De Kemminckhorst er en campingplads med 30 pladser i Dalfsen, Nederlandene, beliggende i regionen Overijssel. På pladsen finder du wifi.

Hunde er velkomne på Minicamping De Kemminckhorst. Minicamping De Kemminckhorst er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed.

Fotos

Egenskaber

Faciliteter

Wifi
Kørestolsadgang
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Pladser med skygge
Bilfrit

Sanitet

Vaskemaskiner
JB
Jos Bruins Hollandsk

Bij reservering wordt niet verteld dat het sanitair niet open is. Dit was vergeten. Echter andere kampeerders was dit ook overkomen, bleek later. Bij vertrek op 22/6/2020 was nog steeds geen enkele actie zichtbaar die erop duidde dat ze de sanitaire voorzieningen in orde gingen maken.

for 4 år siden

Mo
Monique Hollandsk

Dit jaar 2 weken mogen genieten op deze camping. Genoten van de rust, prachtige natuur en mooi viswater

for 4 år siden

RV
Ronald van Erkel Hollandsk

Hele fijne dagen gehad.Zeer vriendelijke- en bhulpzame eigenaar.Schoon sanitair.Mooie locatie aan de Vecht.Ook lieve campeerders.Onmiddelijk leuk contact met vaste campeerders.Was al meteen uitgenodigd om een actief spelletje mee te doen." De Burgemeester" van de camping ook Dick genaamd was ook een hele leuke - en komische man.Dank aan Ton aan Christa voor de gezellige babbel en spelletje.Voor mij is deze camping een aanrader zeker als je van vissen houdt.

for 4 år siden

Sa
sandra Hollandsk

een heerlijk lang weekend met pasen gestaan. Heerlijke mini camping aan de vecht met mooi sanitair en lekker ruim. De sta plaatsen zijn ruim en hebben een verhard stuk voor droge voetjes. Plekje 20 c is speciaal voor tenten en daar sta je heerlijk op het zuid oosten te genieten van de vogels om je heen.

for 4 år siden

Mo
Morsink Hollandsk

Een groot natuur gebied met zeer veel rust. Voor de vogelliefhebber een Eldorado. Ooievaars, ganzen, eenden, aalscholvers, uilen, kieviten , enz. Familie is zeer gastvrij. Prachtig fietsgebied.

for 4 år siden

1 / 2

Beliggenhed