Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Max - Presseggersee
Max - Presseggersee
Max - Presseggersee
Max - Presseggersee
Max - Presseggersee

Max - Presseggersee i Østrig

Hermagor, Østrig

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4.5 / 5 (11 stemmer)

Max - Presseggersee

Hauptstraße 37
9620 Hermagor
Østrig
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Max - Presseggersee er en campingplads med 0 pladser i Hermagor, Østrig, beliggende i regionen Carinthia. På pladsen finder du en campingbutik.

Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads.

Hunde er velkomne på Max - Presseggersee. Max - Presseggersee er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed.

Fotos

Egenskaber

Faciliteter

Campingbutik
Kørestolsadgang
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Pladser med skygge

Fritidsaktiviteter

Legeplads

Sanitet

Vaskemaskiner
Ro
Rob Hollandsk

Nu “schoondochter” Andrea de camping van oude Max heeft overgenomen, is de kwaliteit en de sfeer er niet beter op geworden. De receptie is maar zeer beperkt open, het poetswerk houdt te wensen over. Op zondag wordt er niet schoongemaakt. Bovendien worden er gasten die al meer dan twintig keer geweest zijn om niets van de camping geweerd door Andrea. Weliswaar zijn ze begonnen met het (hoognodig) opknappen van het sanitair, maar in dit tempo duurt dat een eeuwigheid voordat het up to date is.

for 4 år siden

PJ
Peter J.M. Winkel Hollandsk

Bij de oude maar nog uitstekend functionerende campingbaas geen luxe maar rustige vriendelijkheid. Het meertje zonder motorboten, schoon, goed van temperatuur ligt op 500 meter. Gasten van Max krijgen een vrijkaart. Heerlijk badrestaurant, overigens.

for 4 år siden

HS
harrie stams Hollandsk

Zoals elk jaar een geweldige vakantie gehad bij Max

for 4 år siden

JG
jelrik garms Hollandsk

We hebben hier 3 weken vertoefd, samen met onze dochter van 1,5 jaar oud. Het was een geweldige vakantie. In de omgeving is ook genoeg te doen. De camping is zeer eenvoudig, maar het sanitair wordt wel netjes schoongemaakt. Het speeltuintje verdient wat aandacht: het meeste is aan vervanging toe. Toch vermaakte onze dochter zich prima, samen met de andere Nederlandse kinderen. Baas Max rijd elke middag z'n toilletpapier-ronde, waarbij alle kinderen in de kofferbak van z'n auto springen, een rondje meerijden en een snoepje krijgen: leuk om te zien! Handig: wasmachine kun je huren. Meertje in de buurt, loopafstand 10 a 15 minuutjes. Wel wat last van muggen, denk mede door het meer. Denk aan je caravandak bij het camperen onder een appelboom :-)

for 4 år siden

Jo
Joyce Hollandsk

een mooie rustig gelegen camping stonden bijna tegen de weg aan maar op een ongeluk naar eigenlijk geen last van gehad. het is een oase van rust die over je heen valt. Max doet er alles aan om het voor een ieder comfortabel mogelijk te maken. Het ritje met max in de auto is iedere dag een hoogtepunt voor de kinderen

for 4 år siden

1 / 3

Beliggenhed