Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
L'Etang des Haizes
L'Etang des Haizes
L'Etang des Haizes
L'Etang des Haizes
L'Etang des Haizes

L'Etang des Haizes i Frankrig

La Haye du Puits, Frankrig

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4.5 / 5 (16 stemmer)

L'Etang des Haizes

43 rue Cauticotte
F-50250 La Haye du Puits
Frankrig
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Op de plattegrond van Camping L'Etang des Haizes is zichtbaar dat het een kleine camping met ruime plekken is. Grote pluspunten zijn de Nederlandse animatie, het zwembad en de visvijver. De camping ligt in een levendige omgeving met veel stranden en is nog niet overspoeld met toeristen. Stap in de geschiedenis van WOII in Normandië.

Fotos

Egenskaber

Indkvartering

Chalets

Faciliteter

Wifi
Campingbutik
Snackbar
Kørestolsadgang
Befæstede stier
Kulgrill tilladt
Borde og bænke

Egnethed

Hunde tilladt
Pladser med skygge
Bilfrit

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Børneunderholdning
Udendørs pool

Sanitet

Puslerum
Badeværelse til leje
Vaskemaskiner
Tørretumblere
La
Larissa Hollandsk

Fantastische camping met vriendelijk personeel, ruime kampeerplekken, schoon sanitair (en ik ben echt kritisch met dat soort zaken), broodjesservice, prima zwembad en het belangrijkste: onze kids van 11 en 9 hebben zich geweldig vermaakt met zowel leeftijdsgenoten als met de Nederlandse animatie. De animatie doet erg zijn best om een gevarieerd programma te maken: van sport en spel tot knutselen. De visvijver is ook een hit. Voor ons was het ook top dat de hond welkom was en we niet op een apart 'huisdierenveld' hoefden staan zoals bijvoorbeeld in Nederland gebruikelijk is. Op loopafstand zijn ook restaurants (Le Commerce is een aanrader). In de buurt ook twee grote supermarkten. We waren allevier lichtelijk bedroefd om te vertrekken. Hoewel wij zelden twee keer naar dezelfde bestemming gaan, zouden wij zo nogmaals naar L'étang des Haizes gaan.

for 2 år siden

BL
Bogaerts Luc Hollandsk

Prachtige nette camping. Een echte aanrader.

for 2 år siden

Kr
Krugers Hollandsk

10 dagen op deze camping verbleven om o.a. de D-Day stranden te bezoeken. Het is een rustige camping met grote plekken, vriendelijk personeel, prima sanitair, leuk zwembad, goede service.

for 2 år siden

Ra
Ramses Hollandsk

Uitstekende kampeerlocatie met aangenaam personeel, royale kampeerplaatsen, nette toiletvoorzieningen (en ik ben behoorlijk kieskeurig over dergelijke dingen), broodbezorgdienst, goed zwembad en het allerbelangrijkste: onze kinderen van 11 en 9 hebben enorm genoten met zowel leeftijdsgenoten als met de Nederlandse animatieteam. De animatoren doen hun uiterste best om een divers programma te creëren: van sport en spel tot handvaardigheid. De visvijver is ook een topper. Voor ons was het geweldig dat de hond welkom was en we niet op een apart 'dierenweide' hoefden te staan, zoals bijvoorbeeld in Nederland vaak het geval is. Op loopafstand zijn er ook eetgelegenheden (Le Commerce is een must). In de omgeving zijn ook twee grote supermarkten. We waren alle vier een beetje verdrietig om te vertrekken. Hoewel we zelden twee keer naar dezelfde plek gaan, zouden we zo weer naar L'étang des Haizes gaan.

for 3 år siden

Es
Esmée Hollandsk

Uitstekende en verzorgde kampeerplek. Absoluut de moeite waard.

for 3 år siden

1 / 4

Beliggenhed