Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Le Haras
Le Haras
Le Haras
Le Haras
Le Haras

Le Haras i Frankrig

Palau del Vidre, Frankrig

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4.5 / 5 (17 stemmer)

Le Haras

1 Ter Avenue Joliot Curie, Domaine Sant Galdric
F-66690 Palau del Vidre
Frankrig
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Le Haras er en campingplads med 100 pladser i Palau del Vidre, Frankrig, beliggende i regionen Languedoc-Roussillon. På pladsen finder du wifi, en campingbutik og en restaurant.

Til badning er der en udendørs pool. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads.

Hunde er velkomne på Le Haras. Le Haras er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed. Der findes pladser med strøm. Le Haras har åbent fra 1 april til 30 september.

Fotos

Egenskaber

Faciliteter

Strøm
Wifi
Campingbutik
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Pladser med skygge
Sæsonpladser
Naturister

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Udendørs pool

Sanitet

Vaskemaskiner
Le
Leendert Hollandsk

Absoluut de moeite waard! We hebben twee weken doorgebracht in een safaritent. Deze camping is perfect in alle opzichten, met een prachtig landschap, een uitstekend zwembad, comfortabele accommodatie en een aangenaam restaurant met smakelijk en betaalbaar voedsel. Een geweldig team beheert de camping met passie en toewijding. We hebben een geweldige tijd gehad en we zijn van plan om zeker terug te komen.

for 2 år siden

Sa
Sander Hollandsk

for 2 år siden

Ma
Marjolijn Hollandsk

Absoluut de moeite waard! We hebben twee weken doorgebracht in een safaritent. Alles is perfect op deze camping, schitterende locatie, zeer aangenaam zwembad, comfortabele verblijfplaats, gezellig restaurant met smakelijk en betaalbaar voedsel. De camping wordt vol passie en toewijding beheerd door een geweldig team. We hebben een fantastische tijd gehad en zullen zeker nog eens terugkomen.

for 2 år siden

Ba
Bauke Hollandsk

Een uiterst aangename kampeerplek met uitzonderlijk proper sanitair. De camping zelf straalt kalmte en gezelligheid uit, met een verscheidenheid aan nationaliteiten. Het sanitair wordt uitstekend onderhouden, meerdere malen per dag, door enkele vrouwen. Er is een eenvoudig, maar netjes zwembad met een gezellige bar in de buurt.

for 2 år siden

Tr
Trijn Hollandsk

Dagelijks vers brood.mooi zwembad. Dicht bij argeles sur mer.

for 3 år siden

1 / 4

Beliggenhed