L' Aiguille Creuse
F-76790 Les Loges
Frankrig
L' Aiguille Creuse er en campingplads med 83 pladser i Les Loges, Frankrig, beliggende i regionen Upper Normandy. På pladsen finder du wifi og en snackbar.
Ud over camping kan du også leje en chalet.
Til badning er der en udendørs pool. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads og børneunderholdning.
L' Aiguille Creuse er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed. L' Aiguille Creuse har åbent fra 4 april til 14 september.
Fotos
Egenskaber
Indkvartering
Faciliteter
Egnethed
Fritidsaktiviteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseUitstekende kampeerplek met ruime standplaatsen. Schoon sanitair voorzien van warm water.
for 3 år siden
Mooie camping, met ruime plekken. Kraantjes met water in de buurt van de plek. Het sanitair is sober, over het algemeen wel schoon. WC papier hangt buiten de WCs en moet je daar pakken dus. Soms op. Het zwembad is prima, klein, maar voor kinderen onder de 12 echt prima. Er is ook een speeltuintje en een luchtkasteel. Het restaurantje is prima. kleine kaart, maar lekker. Je kan er brood halen, maar echt Frans bakkertje zit op 10 min lopen. Vanuit de camping kun je veel uitstapjes maken naar de krijtstenen kusten..
for 4 år siden
Camping is prima, Caravan net 2 maanden oud en in perfecte staat, wij hadden No66, terras ca 4x9 m. In Etretat en de Seine Maritiem zijn veel historische dingen pas half Juli geopend, bel voor je gaat. Zoals in alle folders vermeld kent de regio geen zandstranden, wij hebben ze tenminste niet gevonden, maar als je jong bent, ga je eventjes over de keien heen en je kunt zo de zee in. De kust is wonderschoon, heb je het geld ervoor over en geen last van je rug dan kun je met een 10m lange snelle motorboot de rotsen vanaf zee bekijken. Helaas heb ik wel last van mij rug, jammer maar het zij zo, mensen zijn bijzonder vriendelijk en de jongeren gaan al snel Engels spreken. Maar ik ben doorgegaan met mijn Franse zinnetjes, en eindig een gesprek, als ik goed geholpen ben steeds met Merci Bien. De Eigenaars van de Camping zijn bijzonder vriendelijk, je kunt er altijd terecht, brood is lekker zeker de Pain Raisin. Met Engels kun je terecht.
for 4 år siden
Manque de pression au niveau de la douche et eau très difficilement chaude.
for 4 år siden
Keurig verzorgde camping met ruime plaatsen. Vriendelijk personeel en beheerders. Campers staan tussen caravans en tenten, wat de “avond-gezelligheid” niet ten goede komt. Veel doortrekkers. 5 km van Etretat. Verbaasd over de drukte in de eerste week van september.
for 5 år siden