Het Berkenven
7678 PB Geesteren
Nederlandene
Het Berkenven er en campingplads med 100 pladser i Geesteren, Nederlandene, beliggende i regionen Overijssel. På pladsen finder du wifi og en snackbar.
Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads.
Hunde er velkomne på Het Berkenven. Het Berkenven er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed.
Fotos
Egenskaber
Faciliteter
Egnethed
Fritidsaktiviteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseIk heb 18 jaar op deze camping gestaan en jammer genoeg houd mijn partner niet van camperen anders was ik er zomers echt nog wel te vinden. Er hangt op deze camping altijd een gezellige sfeer er er is voor iedereen wel iets te doen.
for 4 år siden
Wij hebben afgelopen zomer een gezellige vakantie beleeft op de caming het berkenven de kinderen hadden het er prima naar hun zin heerlijk huttenbouwen en dan ook nog meemaken dat hout in de brand gestoken mocht worden door de kinderen (onder toezicht natuurlijk) en dan de gezellige avonden in de kantine met altijd een vriendelijk gezicht geholpen.
for 4 år siden
Wij waren hier voor vier dagen tijdens het mooie weekeinde van eind september, begin oktober. Een heerlijke camping met goede plaatsen voor gastkampeerders. Het sanitair is prima en wordt goed schoongehouden. Voor kinderen is er genoeg te doen, leuke speelplaats, kinderboerderij. De eigenaars en verdere personeel zijn zeer aardig en behulpzaam! Wij komen zeker terug...
for 4 år siden
Mooie camping vriendelijke mensen hier. De eigenaren doen echt hun stinkende best om het de mensen naar hun zin te maken topcamping ga zo door 👍👍
for 6 år siden
Een gezellige sociale bosrijke camping , medegasten zijn vriendelijk en behulpzaam. Leuke activiteiten tijdens de vakantie, bv een beachparty, en de Hollandse avond met life artiesten was geweldig , de zwemvijver is heerlijk om te zonnen en zwemmen. Beheerders gaan voor 200% om de campinggasten het naar hun zin te maken , Ze zijn druk bezig om de camping weer in goede orde te krijgen . Eten van de Cafetaria is top , ze hebben een uitgebreide menukaart waaronder kapsalon en shoarma is echt een aanrader . We hopen hier nog lang te kunnen verblijven . Succes aan de beheerders ,, Richard en Silvia en Jeffrey en Lammie .
for 6 år siden