Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Gaivota
Gaivota
Gaivota
Gaivota
Gaivota

Gaivota i Spanien

San Cosme (barreirros), Spanien

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4.5 / 5 (10 stemmer)

Gaivota

Playa de Barreiros s/n
E-27792 San Cosme (barreirros)
Spanien
Tilføj til favoritter

Gaivota er en campingplads med 100 pladser i San Cosme (barreirros), Spanien. På pladsen finder du wifi, en campingbutik og en restaurant.

Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads.

Hunde er velkomne på Gaivota.

Fotos

Egenskaber

Faciliteter

Wifi
Køkkenfaciliteter
Campingbutik
Snackbar
Restaurant
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Pladser med skygge

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Ma
Marco Hollandsk

Goede plaatsen om te staan , gelijk straatje over en je kunt naar het strand, waar het prachtig is vooral bij eb kun je mooi door de rotsen aan het strand wandelen.

for 4 år siden

Ja
Jacqueline Hollandsk

Schoon sanitair, lekkere warme douches, en zelfs warm water voor je vaatje. Mooie stranden in omgeving ook met fiets te verkennen. Vriendelijk personeel. Enigst minpuntje is dat de plekken niet groot zijn.

for 4 år siden

As
as Hollandsk

Netjes ingericht en met mooie beplanting. Toilet met bril en papier. Over het algemeen kleine plekken. Wel vlak en netjes. Schaduwplekken aanwezig. Vanwege onze grote tent kregen we een andere plek als parkeerplaats voor de auto, dus mooi en netjes opgelost. Mooi strand als je de weg overloopt, ook mooie zonsondergangen. Weinig tot geen kinderen en geen animatie ofzo. Vooral spanjaarden en 2-tallen op doorreis. Vlakbij erg mooie uitgesleten kliffen met gangen en poeltjes die alleen met laag water te bereiken zijn.

for 4 år siden

Pe
peterwj Hollandsk

Camping Gaivota (ES) is gelegen in Barreiros in de provincie Galicia (net buiten Asturias). We waren hier in april 2014. De camping ligt aan zee en via een niet zo drukke weg kun je de mooiste strandwandelingen maken. De plaatsen op de camping zijn niet zo groot. De camping heeft een leuk restaurant met een basic menu. De eigenaar van de camping is Eido Dourado en hij heeft een museum waarin zijn werk tentoongesteld wordt. Rond het museum is een mooie tuin aangelegd. Het museum is in het voorseizoen gesloten. Een mooi gelegen camping als start voor het ontdekken van Galicia.

for 4 år siden

RE
Rijk Esser Hollandsk

Camping Gaivota is een kleine maar zeer leuke camping. Het toiletgebouw is centraal gelegen en brandschoon. De eigenaren zijn zeer vriendelijk en bereid je met alles te helpen. Mooi meegenomen is dat draadloos internet (WiFi) gratis is. Hier komen we nog eens terug. Klein nadeel is dat het weer in deze streken nogal wisselvallig is, maar daar zijn wij Nederlanders wel aan gewend. Het prachtige zandstrand ligt in ieder geval pal voor de deur!

for 4 år siden

1 / 2

Beliggenhed