Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Tol
De Tol
De Tol
De Tol
De Tol

De Tol i Nederlandene

Koekange, Nederlandene

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
3.5 / 5 (10 stemmer)

De Tol

Koekangerveldweg 12
7958 PW Koekange
Nederlandene
Tilføj til favoritter

De Tol er en campingplads i Koekange, Nederlandene, beliggende i regionen Drenthe. På pladsen finder du wifi.

Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads.

Hunde er velkomne på De Tol.

Fotos

Egenskaber

Faciliteter

Wifi
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Pladser med skygge

Fritidsaktiviteter

Legeplads
IE
Irene en Evert Mulder Hollandsk

Door de 'lint" situering is privacy beleving optimaal het "lint" is verdeeld in meerdere velden ieder veld heeft zijn eigen sfeer .Kleinschaligheid staat centraal ,sanitair is schoon en ruim voldoende . Paradijselijk is de ligging cq situering van deze camping en de rust op en buiten de camping . Ligt aan een belangrijk fiets/wandelpad naar stille mooie natuurgebieden.Direct naast de camping dus! De beheerders/eigenaren zijn voorkomend attent en uiterst behulpzaam.

for 4 år siden

Ch
christien Hollandsk

ons eerste keer kamperen met een kleine van 1 en een hond het was niet al te best weer, maar dat maakte niks uit. ruime plekken niet het paaltjes gedoe, en zeer behulpzame mensen. voor ons zeker voor herhaling vatbaar pinkster weekend 2011

for 4 år siden

Ev
Everhard Hollandsk

Voor kleine en grote kinderen zijn er bij de nabije camping Westerbergen goede voorzieningen , op de Tol zijn er in de directe omgeving vennen , heide , veilige zandpaden enkele schommels en enkele zandbakken. Voor natuurbelevers een heerlijke camping , schoon , eenvoudig sanitair , dorp: op kwartier fietsen kruidenier. In de omgeving diverse uitstekende eetgelegenheden in diverse prijsklassen , waar de gastvrijheid / vriendelijkheid vanzelfsprekend is!

for 4 år siden

WV
Wim van Beek Hollandsk

Camping de Tol biedt ruime plaatsen in een rustige omgeving. Uitstekende uitvalsbasis voor prachtige fietstochten. Vriendelijke en behulpzame eigenaren. Schone sanitair.

for 4 år siden

Eh
ehidding Hollandsk

Een camping met ietwat gedateerd sanitair, maar zeer schoon.Zeer ruime plaatsen met schaduw of zon.Zeer vriendelijke eigenaren.Douchen met douchemuntjes (0,60) voor ongeveer 7 minuten, warm water voor de afwas kost 0,20. Er is vlakbij een prachtig natuurgebied, maar op de camping zelf heb je al veel verschillende bomen en struiken, en heel veel vogels.Er staan wat seizoensgasten, maar deze staan verspreid over het terrein.

for 4 år siden

1 / 2

Beliggenhed