Campingplatz im Waldwinkel
37449 Zorge (Harz)
Tyskland
Campingplatz im Waldwinkel er en campingplads med 100 pladser i Zorge (Harz), Tyskland, beliggende i regionen Lower Saxony. På pladsen finder du wifi, en campingbutik, en restaurant og friskbagt brød om morgenen.
Du kan campere her med et telt, en campingvogn eller en autocamper. Ud over camping kan du også leje en chalet.
Til badning er der en udendørs pool, en indendørs pool og naturligt badevand. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads, bordtennis, minigolf, cykeludlejning, sejlads og surfing og en sauna.
Hunde er velkomne på Campingplatz im Waldwinkel. Campingplatz im Waldwinkel er tilgængelig for kørestolsbrugere og tilbyder handicapvenlige sanitære faciliteter. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed. Der findes pladser med strøm. Campingplatz im Waldwinkel har åbent hele året.
Fotos
Egenskaber
Indkvartering
Faciliteter
Egnethed
Fritidsaktiviteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseWij hebben een heerlijke vakantie gehad op deze camping midden in de natuur gelegen. Prachtige ruime plaatsen, veel vogels, vlinders en eekhoorns rond de tent. Een beekje stroomt langs de camping en zorgt voor een zacht rustgevend geruis. De nachten zijn nog echt donker en zo veel sterren zie je niet vaak meer! Het sanitair is niet zo modern maar wordt goed schoongehouden. Het echtpaar dat de camping bestiert is bijzonder vriendelijk en heeft een piepklein winkeltje in de receptie waar wat hoognodige levensmiddelen worden verkocht en je kunt er broodjes bestellen. Voor de rest moet je een dorp verderop wezen want in Zorge is alleen een bakker die ook heerlijk ijs verkoopt. Vanaf de camping lopen talloze wandelpaden en met een mountainbike kun je hier ook je hart ophalen. Als je van rust, ruimte en de natuur houdt zit je hier goed. Naast de camping ligt een mooi zwembad waar je als campinggast met korting gebruik van kunt maken.
for 6 år siden
Geweldig mooi gelegen camping; vriendelijke eigenaren; prima sanitair; heerlijke broodjesservice; ruime plekken voor tent, caravan of camper; aan de rand van het dorp Zorge; op 100 meter van de camping een groot zwembad. De camping is een goed startpunt om de Harz te verkennen.
for 6 år siden
Wil graag reageren op de onderstaande negatieve review. Men moet begrijpen dat wanneer je een jaarplaats huurt dit verplichtingen met zich meebrengt. Als je niet aan deze verplichting kunt voldoen moet je je frustraties niet op deze wijze uiten. Heb zelf al bijna 20 jaar een seizoenplaats op deze camping. Moet zeggen tot volle tevredenheid. Zeer gastvrije beheerdersgezin. En een hekel aan Nederlanders hebben ze niet. Integendeel. De opmerking over schimmel is uit de lucht gegrepen. Wil Zoover graag uitnodigen om zelf poolshoogte te nemen. Vindt het jammer dat zo'n negatieve waardering wordt geplaatst.
for 6 år siden
Dat de eigenaresse een hekel heeft aan Hollanders. Dat de plafonds in de douchen vol met zwarte schimmel zaten . Een fles Dorfelder wijn in de supermarkt 1.80 kost en bij hem 15.00 euro
for 6 år siden
Voor rust ben je hier goed. Er is niets te doen op de camping. Het dorp is uitgestorven. Hygiëne kan beter, althans er mag wel wat meer gepoetst worden. Beheerders zijn wel vriendelijk. Je kan vanuit de camping zo gaan wandelen (routes zeer slecht uitgeschilderd, dus gps en kaart is geen overbodige luxe). Zwembad is netjes maar wel zeer koud. (bergwater, dus weinig chloor). Telefoon ontvangst is slecht, Wifi minimaal. Daarom waren wij vaste gast bij het hotel Kunzental op loopafstand. Hier kan je ook goed eten. Vaste campingplaatsen zijn de mooiste, met de meeste zon. De andere plekken dus weinig zon en zeer vochtig. Plekken zijn wel ruim. Wil je wat doen, winkelen of iets bezoeken dan ben je afhankelijk van de auto. Is wel van alles te zien. Het Harz gebergte is zeker de moeite waard maar als wij terug gaan zoeken we het iets meer in het midden of noordelijker waar meer te doen is en je meer centraal ligt. Overnachtingen zijn niet duur, maar dan moet je ook niets verwachten.
for 6 år siden