€27
pr nat
Beregnede pris baseret på 1 bil og 2 personer med et telt, autocamper or campingvogn.

Campingplads åbnet fra 01 January til 31 December
Ankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Afgang
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dage
{{r.bookingDays}}

Denne campingside er ikke godkendt af Spottocamp. Er du ejeren? Kontakt os via knappen nedenfor.

Jeg er ejeren
Telte
Campingsvogne
Autocampere
Elektricitet
Hunde
Vaskemaskiner
- Advertisement -
3.5 / 5 (28 stemmer

Campingplatz Burg Lahneck

Am Burgweg
56112, Lahnstein
Tyskland

Campingplatz Burg Lahneck er en campingplads med 100 teltpladser i Lahnstein, Tyskland. Campingplatz Burg Lahneck har en restaurant og et indendørs pool. Hunde er tilladt på denne campingplads.

På Campingplatz Burg Lahneck er det muligt at campere med en telt, en campingvogn eller en autocamper. Ud over camping, er også det muligt at leje en mobil bungalow. Du kan finde et væld af fritidsaktiviteter på campingpladsen. For eksempel en legeplads.

For tøjvask, er vaskemaskiner og tørretumblere tilgængeligt.

Karakteristiske campingpladser

Hobby
Legeplads
Udendørs pool
Tennisbane
Minigolf område
Fiskning

Plads
Telte
Campingsvogne
Autocampere
Mobile bungalower
Lejligheder

Faciliteter
Elektricitet
TV forbindelse
Wifi
Camping butik
Brød hos spot
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Grill tilladt

Betingelser
Hunde
Pladser med skygge

Hygiejne
Vaskemaskiner
Tørretumblere


Klik her hvis informationen om denne campingside ikke er korrekt eller er ufuldendt

Billeder

Vurderinger

Ineke
Hollandsk
Een schilderachtige camping met een adembenemend panorama. De ontvangst is vrij formeel. De sanitaire voorzieningen zijn schoon en voorzien van heet water. Er is handzeep beschikbaar. Voor de douche moet je een muntje van 0,50 in een machine buiten de douche gooien. De douchetijd bedraagt 8 minuten. Tijdens ons verblijf was er geen winkel op de camping. Wifi is niet beschikbaar. De speeltuin lijkt wel uit de prehistorie te komen. Er is een restaurant in het kasteel, op 5 minuten loopafstand. Een gemeentelijk zwembad ligt vlakbij, maar er wordt geen korting gegeven. De camping kost 30 euro, wat vrij prijzig is voor wat je krijgt.
2 år siden

Petra
Hollandsk
Fijne camping met prima beheerder. De Corona regels worden hier prima nageleefd, dit gaf ons een veilig gevoel. Prachtig grote plaatsen met geweldig uitzicht. De beheerders denken mee met hoe je het beste je tent kunt neerzetten ivm de wind die daar nogal eens vrij spel heeft. Nadelen vonden wij het geluid van spoorlijn en wegen die je toch wel duidelijk hoort en het ontbreken van een winkeltje of broodjesservice.
4 år siden

Jen
Hollandsk
Prachtige ligging, uitzicht op een burcht, die in de avond verlicht is. Ook naast de camping is een burcht, waar je kunt eten. De eigenaar is erg streng, kom niet tussen 11 en 15 uur aan. Mijn man reed door omdat de slagboom openstond. Er stond geen 11 uur op het bord. Bleek hij telefonisch aangegeven te hebben. Wijzend met de vinger en een boze toon werden wij benaderd. Mondkapjes moet je over de hele camping dragen, alleen niet op je eigen plek. Sanitair is schoon, maar heel erg verouderd. De camper werd tot de cm op de plek aangewezen. Wij wilden de deur naar de zon hebben in de avond, dat mocht niet, dus veel mensen op ons rijtje zaten in de ochtend in de schaduw en in de avond ook, dus zaten wij achter onze camper. Wel een heerlijk verblijf gehad ondanks de strenge eigenaar ?
4 år siden

- Advertisement -