Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Voncken
Camping Voncken
Camping Voncken

Camping Voncken i Nederlandene

Vijlen, Nederlandene

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4 / 5 (16 stemmer)

Camping Voncken

Camerig 17
6294 NB Vijlen
Nederlandene
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Camping Voncken er en bondegårdscampingplads med 15 pladser i Vijlen, Nederlandene, beliggende i regionen Limburg.

Du kan campere her med et telt eller en campingvogn. Ud over camping kan du også leje en hytte eller en lejlighed.

Fotos

Egenskaber

Indkvartering

Telte
Hytter
Campingvogne
Chalets
Lejligheder
C
C Hollandsk

We kozen deze camping om zijn prachtige uitzicht. Dat is werkelijk schitterend. De entree was moeilijk, tussen de schuren van de boerderij en het huis een erg steil pad omhoog langs landbouwmachines die ook niet makkelijk even weggezet konden worden. Begrijpelijk want het werk moet ook doorgaan maar een vriendelijk welkomswoord was wel fijn geweest. Onze ervaring is niet dat de boer en boerin heel vriendelijk zijn. Bovenaan de camping zijn extra plekken gemaakt waar geen vaste electriciteitspunten zijn, maar er liggen gewoon kabelhaspels die je dan maar een beetje ergens onder moet schuiven tegen het vocht. Bij de buren sprong de elektriciteit eruit en zaten we af en toe zonder stroom. Niet erg veilig helaas. Toiletgebruik is erg aftands en niet toereikend voor 25 plaatsen maar wel schoon.

for 4 år siden

AS
Astrid Scholtes Hollandsk

Heerlijke vakantie. Leuke camping! Je kampeert bij de boer dus ja het werk gaat door, dingen zijn gedateerd maar het is dan ook geen glamping. Plekken zijn mooi en een prachtig uitzicht. Geen water op je plaats dat klopt, maar het sanitair gebouw is dichtbij. Prachtige omgeving, alsof je in het buitenland bent. Wij komen zeker terug.

for 4 år siden

D.
D. Hollandsk

Vanaf onze plek hadden we een schitterend uitzicht. Er is geen waterkraan op de plek, water halen bij het sanitairgebouw. Er één wc voor de heren en één voor de dames. Verder zijn er 2 douches die men gebruiken mag zonder gedoe met muntjes. Sanitair is gedateerd.

for 4 år siden

WE
Wim en Susan Hollandsk

Heel fijne en vriendelijke ontvangst. Prachtige ligging met geweldig uitzicht. Lieve aardige beheerders. Hardwerkende mensen op de boerderij maar ook tijd voor een praatje. Sanitair eenvoudig maar schoon, dus prima . Heerlijke warme douches Wij hebben genoten. Zeker een aanrader

for 4 år siden

FV
Fam. van Nes Hollandsk

Kleinschalige gezellige boerencamping. Mooie ligging, pracht uitzicht over het heuvellandschap. Sanitair schoon, goede douches. Hardwerkende boer die desalniettemin te allen tijde campinggasten helpt waar nodig.

for 4 år siden

1 / 4

Beliggenhed