Camping municipal du Lac
88400 Xonrupt-longemer
Frankrig
Camping municipal du Lac er en campingplads med 0 pladser i Xonrupt-longemer, Frankrig, beliggende i regionen Lorraine. På pladsen finder du wifi, en restaurant og friskbagt brød om morgenen.
Du kan campere her med et telt, en campingvogn eller en autocamper. Ud over camping kan du også leje en chalet.
Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom fiskeri.
Hunde er velkomne på Camping municipal du Lac . Camping municipal du Lac er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed. Der findes pladser med strøm.
Fotos
Egenskaber
Indkvartering
Faciliteter
Egnethed
Fritidsaktiviteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseMooie goedkope municipal camping op een prachtige plaats aan het meertje. Grote plaatsen met 6A . Nieuw sanitair voldoet prima met drukknop douches. Te weinig wasplaats voor kleding te wassen , wasmachine schijnt er wel te zijn bij de receptie , geen gebruik van gemaakt. Lekker vers koud drinkwater te tappen. Geen toiletpapier aanwezig. Dicht aan het meer waar je lekker kunt zitten en zwemmen. Koele nachten heerlijk slapen. Wat jammer was dat er zoveel franstalige belgen staan ik denk ieder jaar dezelfde die verre van vriendelijk zijn. Dat verstoort het vakantieplezier voor toeristen enorm. Echt een kliek heel onvriendelijk volk. Vers brood bestellen bij de bar. Restaurant geen gebruik van gemaakt.
for 4 år siden
Excellent accueil avec un tres bon rapport qualite prix, dans un cadre vosgien extra. Camping simple sans chichi, tres proche de la nature.
for 4 år siden
De camping ligt op een mooie lokatie, vlak aan het meer. Er zijn terrassen. Onderaan staan vooral campers en bovenaan tenten en caravans. Er zijn 2 sanitairgebouwen, deze zijn schoon, maar zonder veel luxe. Warm water is gratis. Er is wel een speeltuin en een restaurantje. Aan het meer is een strand. Op de camping staan vooral Fransen, Duitsers en Nederlanders, vooral mensen die van een actieve vakantie houden. De camping is goedkoop en rustig.
for 4 år siden
Goede ligging, (onze tent staat wel een beetje schuin) Goedkoop, sanitair redelijk maar te doen, Leuke speeltuin met trampoline, Leuk strand, wel koud water, de camping licht op hoogte dus het kan 's nachts koud worden, camping eigenaar is vriendelijk maar spreekt geen Engels of Duits(jammer). 2e wc gebouw is niet voor NL. Het is een heel mooi gebied met watervallen en veel dingen om te doen of te bezichtigen.
for 4 år siden