Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Litzelau
Camping Litzelau
Camping Litzelau
Camping Litzelau
Camping Litzelau

Camping Litzelau i Tyskland

Oberwössen bei Reit im Winkl, Tyskland

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4 / 5 (7 stemmer)

Camping Litzelau

Litzelau 4
83246 Oberwössen bei Reit im Winkl
Tyskland
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Camping Litzelau er en campingplads med 100 pladser i Oberwössen bei Reit im Winkl, Tyskland, beliggende i regionen Bavaria. På pladsen finder du wifi, en restaurant og friskbagt brød om morgenen.

Du kan campere her med et telt, en campingvogn eller en autocamper. Ud over camping kan du også leje en chalet.

Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en minizoo.

Hunde er velkomne på Camping Litzelau. Camping Litzelau er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed. Der findes pladser med strøm, en vandtilslutning og en kloaktilslutning.

Fotos

Egenskaber

Indkvartering

Telte
Campingvogne
Autocampere
Chalets
Lejligheder

Faciliteter

Strøm
Vandtilslutning
Kloaktilslutning
Wifi
Opholdsrum
Tørrerum
Køkkenfaciliteter
Campingbutik
Friskbagt brød
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Befæstede stier
Fælles bålplads
Kulgrill tilladt
Borde og bænke

Egnethed

Hunde tilladt
Vintercamping
Pladser med skygge

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Minizoo
Petanque
Tennis
Minigolf
Fiskeri
Skilift

Sanitet

Puslerum
Vaskemaskiner
Tørretumblere
Ro
Roel Hollandsk

Kleine, nette camping, gelegen aan een net zo klein riviertje. De plaatsen zijn niet zo groot en bieden ook niet veel privacy, maar zijn wel mooi vlak en met stevige ondergrond. De camping heeft geweldig verzorgd sanitair met heerlijke douches. Top! Er is een goede broodjesservice. De eigenaren zijn buitengewoon vriendelijk en gastvrij. Wij waren met hond. Prima camping daarvoor: heerlijk badderen in het riviertje en vanaf de camping wandel je zo het bos in. Geen restaurant op de camping maar in het dorp vlak bij prima gelegenheden.

for 4 år siden

EO
E Oosterhuis Hollandsk

Een camping waar je nog om de tent kan lopen zonder te vallen en een fantastische omgeving waar je kan wandelen en zwemmen.Bij slecht weer zijn er verschillende mogelijkheden,o.a naar Muchen,Salzburg en Berchtesgadenp [zoutmijn]

for 6 år siden

Es
Esther Hollandsk

Wij hebben begin juli hier een paar dagen met de tent gekampeerd. Plaatsen waren vooral berekend op caravans, want op elke plek was er een groot grindgedeelte. Niet bevorderlijk voor je grondzeil. Erg comfortabel was de slecht-weer- accommodatie en die hadden we als tentkampeerders met 5 dagen hevige regenval wel nodig: tv, kookplaatjes, gootsteentje, tafels en stoelen en lekker verwarmd. Ideaal! Verder rustige camping met veel vaste plaatsen, goed sanitair, slecht onderhouden speeltuintje, maar wel een speelgoedtractor van de camping, aardige medewerkers, mooie omgeving (bv. Reit im Winkel erg leuk), elke dag verse broodjes en een overdekte kampvuurplek.

for 6 år siden

EV
Esther van Rems Hollandsk

Leuke camping, we hebben er een huisje gehuurd, keurig! De speeltuin voor de kindjes was wat oud en vies en het hok van de wasberen stonk nogal! Prachtige omgeving, heel veel te zien en te doen. Nette mensen, hulpvaardig.

for 6 år siden

Ho
hol Hollandsk

leuke camping in een mooie omgeving

for 6 år siden

1 / 2

Beliggenhed