Camping La Chesnays
33930 Vendays Montalivet
Frankrig
Camping La Chesnays er en campingplads med 59 pladser i Vendays Montalivet, Frankrig, beliggende i regionen Aquitaine. På pladsen finder du wifi og friskbagt brød om morgenen.
Du kan campere her med et telt, en campingvogn eller en autocamper. Ud over camping kan du også leje en chalet.
Til badning er der en udendørs pool, naturligt badevand og en sandstrand. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom bordtennis, en volleyballbane, petanque, cykeludlejning, bådudlejning og sejlads og surfing.
Hunde er velkomne på Camping La Chesnays. Camping La Chesnays tilbyder sanitære faciliteter til gangbesværede. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed. Der findes pladser med strøm. Camping La Chesnays har åbent fra 19 april til 15 september.
Fotos
Egenskaber
Indkvartering
Faciliteter
Egnethed
Fritidsaktiviteter
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseDe locatie van het kampeerterrein is voordelig, op fietsafstand van zowel het strand als Montalivet. Het sanitair is echter ondermaats en wordt nauwelijks of niet gereinigd. Vaak is er geen toiletpapier beschikbaar en er hangt een sterke urinegeur rond het sanitairgebouw. Bij aankomst werden we niet gastvrij ontvangen. We hadden voor twee weken gereserveerd en kregen een plaats bij de slagboom toegewezen. We vroegen direct bij het inchecken om een andere plaats, maar werden met een zeer onvriendelijk 'het is augustus en we zitten vol' afgewimpeld. Gedurende ons verblijf waren er minstens twee betere plaatsen continu vrij.Auto's rijden de klok rond door de slagboom, er is dus geen rust vanaf 23:00 uur. De parkeerplaats wordt als carpoolplaats gebruikt. De betaalde wifi werkt bovendien niet. Hoewel de camping beweert een viersterrenaccommodatie te zijn, zou ik het hooguit twee sterren geven.
for 2 år siden
Dit jaar waren we na de twee Coronajaren weer eens terug op onze vertrouwde camping. We waren door Sophie en Philippe al op de hoogte gebracht van de verkoop en hadden er alle vertrouwen dat Manon en Cloe met dezelfde inzet de camping zouden managen. Maar, het begon al met de inchecktijd. Pas vanaf 16.00 uur. Tot die tijd is niemand bereikbaar. Ons verzoek om een plekje met schaduw kon niet worden gehonoreerd. Alles was vol. Achteraf bleek dat dit niet geval. Heel veel lege plekken gedurende de week dat wij er waren. Ook die met veel schaduw. Bij het zwembad bleken de parasols en ligbedden met kettingen vastgeketend. Verplaatsen om in de schaduw te liggen was niet mogelijk. De met heel veel passie door Sophie en Philippe opgezette bar en eetgelegenheid was beperkt open. van 18 uur tot 22 uur. Het eten moest je van tevoren reserveren. Spontaan iets eten ging niet. Zielloos is de beste beschrijving. Sophie en Philippe we missen jullie
for 4 år siden
Tres bon camping mais il manque d animations, trop calme pour des gens avec enfants, tres bon rapport prix, proprietaires sympa
for 4 år siden
Leuke camping! Niet al te groot met aardige mensen. De camping ligt op fietsafstand van zee. ongeveer 20 minuten fietsen. De 1e keer dat je naar zee gaat goed opletten hoe je moet fietsen. Wij waren verrast door de ruime plekken. Waterkraantje bij de hand en een leuk en schoon zwembad op de camping. Het is een goede camping als je met zijn tweeën wil fietsen. Voor pubers lijkt de camping minder geschikt want daar is ie veel te rustig voor. Fijn verblijf gehad op de camping met voldoende zon en schaduw! Als we dan toch nog wat tips mogen geven: in de ochtend een keer vaker (en beter) het sanitairgebouw schoonmaken en wc papier aanvullen en een muziekje op het terras is wel aardig. Een aanrader is overigens de witte wijn uit de bar ... ook per fles verkrijgbaar.
for 4 år siden
Mooie, rustige camping, aardige en enthousiaste eigenaren. Zeer grote standplaatsen zowel zonnig als in de schaduw. Leuk zwembad en strand op fietsafstand.
for 4 år siden