Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping de Rousant
Camping de Rousant
Camping de Rousant
Camping de Rousant
Camping de Rousant

Camping de Rousant i Nederlandene

Lauwerzijl, Nederlandene

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4 / 5 (13 stemmer)

Camping de Rousant

Nittersweg 8
9885 TC Lauwerzijl
Nederlandene
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Camping de Rousant er en campingplads med 40 pladser i Lauwerzijl, Nederlandene, beliggende i regionen Groningen. På pladsen finder du wifi.

Du kan campere her med et telt, en campingvogn eller en autocamper. Ud over camping kan du også leje en chalet eller en lejlighed.

Til badning er der naturligt badevand. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom cykeludlejning, sejlads og surfing og fiskeri.

Hunde er velkomne på Camping de Rousant. Camping de Rousant tilbyder sanitære faciliteter til gangbesværede. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed. Der findes pladser med strøm og en vandtilslutning. Camping de Rousant har åbent fra 25 marts til 31 oktober.

Fotos

Egenskaber

Indkvartering

Telte
Campingvogne
Autocampere
Chalets
Lejligheder

Faciliteter

Strøm
Vandtilslutning
Kloaktilslutning
Wifi
Køkkenfaciliteter
Campingbutik
Friskbagt brød
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Vintercamping
Pladser med skygge

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Børneunderholdning
Badning i naturligt vand
Petanque
Tennis
Minigolf
Sejlads/surfing
Cykeludlejning
Fiskeri
Skilift

Sanitet

Servicestation til autocampere
Handicapvenlige sanitære faciliteter
Vaskemaskiner
Tørretumblere
WT
Wagenaar T Hollandsk

Fantastische camper plaats met skyline op zoutkamp ...rust en stilte.. als je dit niet top vind ga je het nergens vinden 10+

for 3 år siden

Ka
Karfe Hollandsk

De omgeving en het uitzicht vanaf de camping is op bepaalde plekken mooi. Het sanitair is ook prima, maar de manier waarop er verteld wordt waar je kunt gaan staan en uiteindelijk op een knollen- of mollenveld terecht komt, was niet erg prettig. De plek om het chemisch toilet te legen en te spoelen is niet van deze tijd. De receptie is vrijwel altijd gesloten. De eigenaar of het personeel lijkt erg weinig tijd te hebben voor de gasten.

for 4 år siden

PA
Pieter Aikema Hollandsk

Wat een heerlijke rustige camping. Geen afgebakende plekken. Het eerste veld (Boomgaard) met uitzicht op Zoutkamp is prachtig. De velden Poort 1, 2 en 3 hebben heerlijke plekken met uitzicht op het Reitdiep en veel schaduwrijke plekken. Het achterste veld is ruim met twee hele gave sanitair voorzieningen in een boei. In de kassen kun je gratis druiven plukken en is een prima sanitair met zeep, toiletpapier, papieren handdoekjes. Bij het tentenveld in het begin is ook nog sanitair maar dat heb ik niet gezien. Mensen die commentaar hebben op deze camping zijn geen kampeerders maar moeten vertrekken naar een glamping. Heerlijk dichtbij een leuk centrum in Zoutkamp, prachtig fietsroutes. Een aanrader. Oke, het rooster van de afzuiging in de douches mag wat vaker schoon gemaakt worden.

for 4 år siden

HB
Henk Bulder Hollandsk

Slechts 1 nacht gekampeerd als doortrekker. Mij werd in eerste instantie een prijs van 20 euro gerekend voor fiets en klein tentje. Toen ik mijn verbazing uitsprak over deze prijs ontstond er een vreemde discussie. Er werd 1 prijs gehanteerd, of je nu alleen bent of met zijn tweeën. Dit was namelijk ook de ervaring van de eigenaresse als zij kampeerde ergens anders(???). "Wat gij niet wilt dat u geschiedt..." zou ik zeggen. Ik kreeg uiteindelijk wel wisselgeld op basis van tarieven (12 euro) die sinds 3 weken niet meer golden maar dat was een uitzondering. In de toekomst zou de prijs 20 euro zijn en het stond mij vrij deze camping over te slaan als ik met deze prijs niet kon leven. Inderdaad. Bijzonder onvriendelijk voor fietsers die het verkiezen alleen te trekken.

for 5 år siden

Sm
Smit Hollandsk

Het sanitair was niet te doen 1 wc en 1 douche voor 40 staanplaatsen in een boei met trap, niet te doen als je slecht ter been ben. Afval weggooien in de container ook met een gammel trapje , en dan de zware klep omhoog doen, de tank om je toilet te legen te smerig voor woorden. En nu was het nog stil maar met het hoogseizoen, zou ik gillend wegrennen. Geen afval scheiden , ik kan nog wel effe doorgaan maar ik hou het hier maar bij.

for 5 år siden

1 / 3

Beliggenhed