Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Lemeler Esch
Camping De Lemeler Esch
Camping De Lemeler Esch
Camping De Lemeler Esch
Camping De Lemeler Esch

Camping De Lemeler Esch i Nederlandene

Lemele, Nederlandene

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4.5 / 5 (19 stemmer)

Camping De Lemeler Esch

Lemelerweg 16
8148 PC Lemele
Nederlandene
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Camping De Lemeler Esch heeft mooie plekken en accommodaties midden in de natuur. De kinderen plonzen zo het zwembad in, vermaken zich in de speelbossen of met de animatie die originele activiteiten aanbiedt. Natuurcamping De Lemeler Esch ligt op fietsafstand van Ommen en het pretpark Hellendoorn. Leuke uitstapjes voor het hele gezin dus.

Fotos

Egenskaber

Indkvartering

Telte
Hytter
Campingvogne
Autocampere
Chalets
Lejligheder

Faciliteter

Strøm
Vandtilslutning
Kloaktilslutning
Wifi
Opbevaringsbokse
Opholdsrum
Campingbutik
Friskbagt brød
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Befæstede stier
Fælles bålplads
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Vintercamping
Pladser med skygge
Sæsonpladser
Naturister
Pladser til ungdomsgrupper
Bilfrit

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Børneunderholdning
Udendørs pool
Indendørs pool
Petanque
Tennis
Bordtennis
Minigolf
Cykeludlejning
Fiskeri
Skilift

Sanitet

Servicestation til autocampere
Puslerum
Badeværelse til leje
Handicapvenlige sanitære faciliteter
Vaskemaskiner
Tørretumblere
Fe
Femmy Hollandsk

Genoten van een heerlijke high tea! Goed verzorgd, vriendelijk personeel. Dikke pluim voor het boscafé!!!

for 2 år siden

Ev
Eva Hollandsk

Prachtige natuurcamping. Zeer netjes onderhouden! Mooie plekjes om te ontdekken met de kinderen, zoals alle speeltuinen en de speelvijver. Daarnaast lekker warm zwemwater in het zwembad. Aanrader!

for 2 år siden

TS
Tiny Smit6 Hollandsk

Dure camping plaats vanaf 28,70 maar ik betaalde 48 € per nacht. 6 ampère stroom stond er niet op kon het vermogensmarkt 8 ampère met 1 € per dag. Ik sta vaak ergens met 6 ampère en dan kan ik gewoon mijn senseo gebruiken. Nu viel alles uit. Onvriendelijke medewerker die je niet laat uitpraten en dan zegt dat ik agressief reageer. Eigenaar kwam langs en die had volgens hem alles meegemaakt maar gelooft ook het personeel op haar woord. 6 ampère staat erop om mensen bewust te maken van verbruik. Dat moet je niet doen op deze manier maar zet dan een tijdslot van 5 min op douche. De camping is al duur genoeg mensen willen in vakantie gemak geen wijze les. Als je dat wil wordt dan leeraar daar zijn er te weinig van. Toen ik zei dat het geen positieve review wordt kwam meneer terug dat hij de stroom kosteloos verhoogde. Heel aardig maar ik blijf bij mijn beleid. Verder schoon en netjes, veel voor kinderen.

for 2 år siden

Ki
Kirsten Hollandsk

Wij waren een weekje op deze fijne camping met onze peuter en kleuter. Plekjes zijn ruim. Wij stonden op een autovrij plekje. Veel speelgelegenheden voor de kindjes. Het speelbos was een topper. Fijn dat bij het zwembad 2 badjes waren voor de jongste. En ook is de omgeving leuk om een dagje te verkennen met de fiets. Wij komen zeker terug en dan voor langer dan een week.

for 2 år siden

Re
Rebecca Hollandsk

Een fantastische high tea ervaring gehad! Uitstekende service, aangename medewerkers. Grote complimenten voor het boscafé!!!

for 3 år siden

1 / 4

Beliggenhed