Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Alter Bahnhof-Metzdorf
Camping Alter Bahnhof-Metzdorf
Camping Alter Bahnhof-Metzdorf
Camping Alter Bahnhof-Metzdorf
Camping Alter Bahnhof-Metzdorf

Camping Alter Bahnhof-Metzdorf i Tyskland

Langsur-Metzdorf, Tyskland

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
3.5 / 5 (15 stemmer)

Camping Alter Bahnhof-Metzdorf

Uferstra
54308 Langsur-Metzdorf
Tyskland
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Camping Alter Bahnhof-Metzdorf er en campingplads med 160 pladser i Langsur-Metzdorf, Tyskland, beliggende i regionen Rhineland-Palatinate. På pladsen finder du en campingbutik og en restaurant.

Du kan campere her med en campingvogn eller en autocamper.

Til badning er der en udendørs pool, en indendørs pool og naturligt badevand. Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads, en tennisbane, bordtennis og cykeludlejning.

Hunde er velkomne på Camping Alter Bahnhof-Metzdorf. Camping Alter Bahnhof-Metzdorf er tilgængelig for kørestolsbrugere og tilbyder handicapvenlige sanitære faciliteter. Til tøjvask er der vaskemaskiner og tørretumblere til rådighed. Der findes pladser med strøm. Camping Alter Bahnhof-Metzdorf har åbent fra 1 april til 1 oktober.

Fotos

Egenskaber

Indkvartering

Telte
Campingvogne
Autocampere
Chalets
Lejligheder

Faciliteter

Strøm
Wifi
Campingbutik
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Befæstede stier
Fælles bålplads
Brænde
Kulgrill tilladt
Borde og bænke

Egnethed

Hunde tilladt
Vintercamping
Pladser med skygge
Sæsonpladser
Naturister
Pladser til ungdomsgrupper

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Børneunderholdning
Badning i naturligt vand
Udendørs pool
Indendørs pool
Termalbad
Sauna
Tennis
Bordtennis
Golf
Minigolf
Sejlads/surfing
Cykeludlejning
Skilift

Sanitet

Servicestation til autocampere
Puslerum
Handicapvenlige sanitære faciliteter
Vaskemaskiner
Tørretumblere
Di
Diana Hollandsk

Nu rustig aan en rivierje Net aan de overkant en weg En zitten met onze snuit tegen soort fabriek Achter ons lijkt wel en stortplaats We gaan kijken naar en andere camping Ga hier geen week blijveb

for 4 år siden

Jo
Jongeneelen Hollandsk

Geen aanrader deze camping. Door veel vaste plekken doet de camping rommelig aan. Warm water om af te wassen is er haast niet en het sanitair zowel douches als toiletten worden slecht bijgehouden. Het restaurant zoals vermeld op de site van deze camping behoort blijkbaar niet tot de verantwoordelijkheden van de nieuwe eigenaar. Dit is een externe partij. Klantvriendelijkheid van het personeel in het restaurant is zeer slecht, haast onbeschoft als ik eerlijk moet zijn. Je wordt afgesnauwd, niet geholpen en als je 10 minuten later dan vermeld ( tot 18 uur) nog broodjes voor de volgende dag wilt bestellen krijg je een grote mond 😡 in het duits). De omgeving is prachtig en we hebben rondom veel stadjes als Wasserbillig, Trier en Echternach bezocht. De trap naar boven om te gaan douchen is voor oudere mensen en of mensen die slecht ter been zijn niet prettig. De receptie is aan het woonhuis boven , is rommelig en geeft geen welkom gevoel🤔

for 4 år siden

Ni
Nienke Hollandsk

Wij waren op doorreis en hebben op deze camping 1 nacht geslapen. De receptie is zoeken bij aankomst, lange trap omhoog, stukje lopen en dan bevindt het zich in een woonhuis. De eigenaar is heel vriendelijk. De camping ligt aan een rivier wat het mooi maakt, maar de camping is erg rommelig. Veel vaste plekken met veel troep. Als eigenaar zou ik hier niet mee akkoord gaan. Je hebt een sleutel nodig om het toiletgebouw binnen te komen, wij begrepen dit niet en erg onhandig met vijf mensen. De toiletten waren wel schoon en netjes. Afwaswater was koud. Als je van rust en natuur houdt kijk je vast door de rommeligheid heen, maar wij konden dit niet.

for 4 år siden

FJ
Fa. Jan de Groot Hollandsk

Aankomst en eerste indruk zijn rommelig: de toegangsweg is tevens het doorgaande fietspad, dus parkeren lastig. Via een lange trap terug naar boven, zoeken naar de receptie, die in een woonhuis verderop is. De eigenaar is zéér behulpzaam en overleg over een andere plaats met meer schaduw was mogelijk. Veel niet gebruikte plaatsen met hoog onkruid. De plaatsen zijn redelijk ruim en behalve aan de rivier sta je niet op een rijtje. Er hangen her en der grote elektriciteitskasten en soms is een erg lange kabel nodig. Sanitair: beneden is een toiletgebouw en voor de douches moet je weer die lange trap op naar boven. Wij waren niet echt tevreden over de schoonmaak. Voor het sanitair krijg je een sleutel. De camping ligt aan het riviertje de Sûre. Er werd in gezwommen, maar het trok ons niet aan. De camping is een goed uitvalsbasis voor fietstochten. Goed restaurant met terras. Al met al hebben wij hier met plezier 4 nachten gestaan.

for 4 år siden

ME
Mayke en Arnoud Herberts Hollandsk

We hebben hier echt genoten. Mooie grote plek aan de rivier. Aan de overkant is het Luxemburg. Je kan hier ook verse broodjes en stokbrood bestellen. Sanitair is gewoon goed. Lekker ruim en schoon. De nieuwe eigenaren zijn zeer vriendelijk en zeer behulpzaam. Wij denken dat ze hier een mooie camping van gaan maken.

for 4 år siden

1 / 3

Beliggenhed