Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Alpin
Alpin
Alpin
Alpin
Alpin

Alpin i Østrig

Seefeld / Leutasch, Østrig

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4.5 / 5 (10 stemmer)

Alpin

Leutascher Strasse 810
A-6100 Seefeld / Leutasch
Østrig
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Alpin er en campingplads med 100 pladser i Seefeld / Leutasch, Østrig, beliggende i regionen Tyrol. På pladsen finder du wifi, en campingbutik og en restaurant.

Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads og en tennisbane.

Hunde er velkomne på Alpin. Alpin er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed.

Fotos

Egenskaber

Faciliteter

Wifi
Opbevaringsbokse
Campingbutik
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Pladser med skygge
Bilfrit

Fritidsaktiviteter

Legeplads
Tennis

Sanitet

Badeværelse til leje
Vaskemaskiner
Ma
margo Hollandsk

we hebben hier een week gestaan. echt fantastisch. mooie camping prachtige ligging. grote plaatsen uitstekend sanitair en heerlijk rustig. we komen hier zeker vaker.

for 4 år siden

JJ
Jolanda Jaspers Hollandsk

Camping is klein maar heerlijk om te vertoeven. Grote plaatsen, mooi uitzicht op de bergen, sanitair erg netjes. Eigenaren zijn erg vriendelijk. Leuk restaurant met lekker eten. De afstand naar seefeld en wandelmogelijkheden zijn perfect. In de omgeving genoeg te doen.

for 4 år siden

Pe
Petra Hollandsk

Een zeer klantvriendelijke camping waar het aan niets ontbreekt. Perfect sanitair, restaurant waar je heerlijk kunt eten, loopafstand naar Seefeld, mooie ruime plaatsen. De nederlandse eigenaren zijn zeer gastvrij en doen er alles aan om je een heerlijke vakantie te bezorgen. We gaan zeker nog een keer terug.

for 4 år siden

Ni
Niek_swag_076 Hollandsk

Hartelijk welkom zelfs in een tent, mooie plek en ondanks het slechte weer een hele mooie tijd gehad

for 4 år siden

W.
W.v.d.Akker Hollandsk

Super gezellige camping en personeel, zeer verzorgd en proper ,vriendelijke poetsvrouw en eigenaar die op een drafje loopt om de mensen het naar de zin te maken.We hebben er 4 weken gestaan en geen minuut verveeld ook wel door het heeeeeel moie weer

for 4 år siden

1 / 2

Beliggenhed