Al Lago er en campingplads med 100 pladser i Riva del Garda, Italien, beliggende i regionen Lake Garda. På pladsen finder du wifi og en snackbar.
Hunde er velkomne på Al Lago. Al Lago er tilgængelig for kørestolsbrugere. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed.
Fotos
Egenskaber
Faciliteter
Egnethed
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseNette camping aan het Gardameer, mooie safaritent gehuurd alleen onbegrijpelijk dat deze op de slechtste plek aan de parkeerplaats en aan de straat staan, je zou denken voor 170 euro per nacht dat je een wat mooier plekje op de camping zou kiezen om deze te plaatsen
for 2 år siden
Een verzorgde camping gelegen aan het Gardameer waar we een prachtige safaritent hebben gehuurd. Het is echter onbegrijpelijk dat deze tenten op de minst aantrekkelijke locatie van de camping, vlakbij de parkeerplaats en de weg, zijn geplaatst. Je zou verwachten dat voor een prijs van 170 euro per nacht, je een wat schilderachtiger locatie op de camping zou krijgen om deze tenten neer te zetten.
for 3 år siden
Ich bin Rollstuhl-Wohnmobillist und war mit meiner Frau Sep. 2010 auf diesen Camping-Platz. Mein Gesamturteil des Platzes:GUT BIS SEHR GUT ! Doch wurde anscheinend die behindertengerechte Dusche/Toilette ohne Meinung/Befragung eines echten Rollstuhlfahrers gebaut.........so fehlt z.B eine Aufstehstütze oder ein einfacher Wandgriff links vom Toilettenbecken und die Toilette selbst steht in der Ecke des Raumes direkt neben Milchglaseingangstür, d.h. ein Umsetzen (und ausziehen) vom Rolli aufs Klo erfolgt vor der Tür und ist von aussen als "Schattenspiel" gut sichtbar: UNANGENEHM ! Eine Aufstehstützen oder Abstützgriffen habe ich auch in der daneben befindlichen Dusche mit gutem Duschsitz vermisst. Zum Duschen blieb ich dann auf dem Klo sitzen, zum Glück war der Duschschlauch lang genug............. Dies Jahr 2011 fahren wir wieder hin, habe aber 4-5 Saugnapfgriffe dabei !!
for 4 år siden
Kleine gezellige camping, geen superluxe maar alles is prima. De camping ligt direct aan het meer/strand. Centrum van Riva op ongeveer 1,5 km, is prima te doen. In directe nabijheid overigens ook terrasjes en winkeltjes. Op de camping zelf is geen zwembad maar dat heb je hier niet nodig. Op de camping is een leuk barretje waar je lekkere broodjes kunt eten. De vriendelijke eigenaren spreken Nederlands (altijd handig ;-) Riva is mooi... je kan veel doen.. geweldig mountainbiken, fietsen, surfen, suppen, luieren.. te veel om op te noemen. Kortom we hebben ons prima vermaakt en een fijne vakantie gehad!
for 4 år siden
Camping zelf is niet heel bijzonder behalve dat het naast het Gardameer ligt en met 15 minuten lopen midden in Riva die meerdere bezoeken waard is. Sanitair is netjes en schoon. Je mag zelf een plaats uitzoeken wat ook prettig is. Wel wat geluid van de straat maar dat deerde ons niet echt. Voor de avond is het ook erg lekker een wandeling te maken langs het meer naar het oude Riva om daar ijs te eten. Wij komen hier zeker terug.
for 4 år siden