Camping Vall d'Or
17250 Playa d'Aro / Platja d'Aro / Castell d'Aro
Espagne
Camping Vall d'Or est un camping à Playa d'Aro / Platja d'Aro / Castell d'Aro, Espagne, situé dans la région Catalonia. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un restaurant.
Les chiens sont les bienvenus à Camping Vall d'Or. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition. Camping Vall d'Or est ouvert toute l'année.
Photos
Caractéristiques
Équipements
Convient pour
Sanitaires
Avis
Écrire un avisKamperen op een gunstige plek ten opzichte van het stadscentrum. Ruime standplaatsen. De standplaatsen aan het strand zijn goed, maar de parkeerplaats naast de camping zorgt 's nachts voor veel lawaai. De prijs-kwaliteitverhouding is onvoldoende, en dan heb ik het alleen nog maar over het laagseizoen. De douches functioneren zeer slecht en het water is vaak koud. Er zijn slechts 2 kranen om af te wassen waaruit warm water zou moeten komen, maar dit water is lauw tot koud. Het is dus moeilijk om af te wassen.
il y a 3 ans
Het is een smerige, ongeorganiseerde chaos en je boeking wordt niet gerespecteerd, ze plaatsen je zonder pardon op een andere locatie. Klachten worden beantwoord met vertrek of stilte. Er was geen ruimte meer voor een luifel. De kosten voor een verblijf van 4 weken zijn buitensporig. De sanitaire voorzieningen zijn uitermate slecht en onhygiënisch. Het aantal douches en toiletten is zo beperkt dat je 30 minuten moet wachten, terwijl jeugdgroepen luid schreeuwen, roken en hun muziekboxen in de doucheruimten gebruiken. Er is uitwerpselen op de muren. Het terrein wordt niet onderhouden, als kampeerder moet je zelf het terrein harken. Om water te halen moet je 100 meter lopen met je jerrycan en het water stroomt er in een dun straaltje uit. Er is maar één plek op de camping waar je warm water kunt tappen en deze is regelmatig leeg. Jongeren van de kampen staan de hele dag bij de poort naar het strand te schreeuwen om binnen te komen, omdat ze geen eigen pasje hebben. Deze poort wordt dagelijks door deze jongeren vernield of het hek wordt kapot geknipt. De eigenaresse loopt luid schreeuwend over het terrein en veroorzaakt ruzie.
il y a 3 ans
XL beach plaats gereserveerd (kinderen komen later). Bij aankomst was deze niet beschikbaar. Kregen een standaard plaats met toezegging van de plaats ernaast welke vrij zou komen. Door tussenkomst van de eigenaresse ging dit niet door, die wilde geld zien. Nu blijkt dat veel Nederlandsche gasten als oud vuil worden behandeld, slikken of je vertrekt maar. Nu staan we op de plaats welke voor een ander gereserveerd stond, die staan op de plaats van …… Nog nooit zo’n zooitje meegemaakt
il y a 4 ans
Bien situé , les pieds sur la plage , pas très loin du centre . J'ai l'habitude de camper a platja d'aro mais je peux dire que question rapport qualité prix , il n'est pas difficile de trouver mieux , les infrastructures sont vieillottes et les sanitaires sale les 3/4 du temps dû a la présence d'une colonie de jeunes allemands sans gène . 2009 était ma dernière année dans ce camping!!
il y a 4 ans
Met schrik vertrokken naar camping val d’or maar veel beter meegevallen als de beschrijving dat we gelezen hadden !! Vriendelijk onthaal en als je de plaats niet leuk vind mag je iets anders zoeken! Resto is basic maar valt mee. De ligging ivan de camping is heel goed aan zee en kort bij winkels en aan de zee!!
il y a 4 ans