Mini Camping De Loeks
7544 RW Enschede
Pays-Bas
Mini Camping De Loeks est un camping à Enschede, Pays-Bas, situé dans la région Overijssel.
Photos
Caractéristiques
Convient pour
Avis
Écrire un avisHeerlijke minicamping aan de rand van Enschede. Vlakbij het Rutbeek. Geen geluid van druk verkeer, geen hoogspanningsmasten, maar gelegen in het mooie Twentse coulissen landschap. Behulpzame eigenaren, prima sanitair, warme douche, schoon terrein, WiFi. Wir kommen wieder.
il y a 5 ans
De rust is heerlijk. We komen al 11 jaar elk jaar een weekje op deze camping. Deze is de mooiste in de buurt. Eigenlijk moet ik dit niet schrijven want dan komen er misschien te veel mensen. Hoewel... nu is de camping vol, maar het is toch nog heel rustig.
il y a 6 ans
prachtige ligging, mooie omgeving om van hier uit te fietsen of te wandelen. Toiletgebouw schoon!
il y a 6 ans
Wij hebben bijna drie weken gestaan op deze kleine, maar heerlijk rustige camping. Erg vriendelijke campingeigenaren, schoon en compleet sanitair en een wasmachine. We konden onze plek uitzoeken op een ruim veld, in de zon of schaduw. We hadden een prachtig plekje naast het bos, met uitzicht op een weiland met twee paarden. De camping ligt op steenworp afstand van Enschede, dus gemakkelijk te fietsen. Het winkelcentrum Wesselerbrink lag op 5 minuten fietsen, door een mooi stadspark. Prima ligging temidden in het buitengebied en mooie natuurgebieden dichtbij.
il y a 6 ans
We wilden een ontspannen weekendje op de camping. Zaterdagavond begon het oorverdovend geluid van een feest vlak bij. Andere camping gasten vertelden ons dat dit de zaterdag ervoor ook al het geval was. Zelfs met oordopjes in deden we geen oog dicht. De keiharde muziek en het dronkemansgelal door de microfoon ging tot half vier ’s nachts door. Wat waren we blij dat we zondag weer in alle rust in ons eigen bed konden slapen. Er was vantevoren gevraagd of we geen last van de zwarte cross zouden hebben. Nee, daar zouden we geen last van hebben, dat was te ver weg. Daar was natuurlijk niets aan gelogen. Maar dat er dan niets gezegd werd over deze ellende... En waarom maakt de camping geen afspraken met de “buren”? De eigenaar zou wat ons betreft toch bij ze langs moeten gaan om te zorgen dat zijn gasten hun rust krijgen. Oh ja, nog een kleinigheidje... in de toiletten hangt geen toiletpapier. Dat is toch niet meer van deze tijd?
il y a 6 ans