Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Le Petit Papillon*** (Minicamping)
Le Petit Papillon*** (Minicamping)
Le Petit Papillon*** (Minicamping)
Le Petit Papillon*** (Minicamping)
Le Petit Papillon*** (Minicamping)

Le Petit Papillon*** (Minicamping) – France

Cussy en Morvan, France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
5 / 5 (12 votes)

Le Petit Papillon*** (Minicamping)

Faye 2
71550 Cussy en Morvan
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Le Petit Papillon*** (Minicamping) est un camping de 30 emplacements à Cussy en Morvan, France, situé dans la région Burgundy. Sur place, vous trouverez le wifi et un snack-bar.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure.

Les chiens sont les bienvenus à Le Petit Papillon*** (Minicamping). Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition.

Photos

Caractéristiques

Équipements

Wifi
Snack-bar
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés
Sans voiture

Loisirs

Piscine extérieure

Sanitaires

Machines à laver
J&
Jan & Mildred Néerlandais

Heerlijke tijd bij Annelies en Alfred gehad. Fraaie locatie, fijn verblijf en rust.

il y a 4 ans

Fr
Frans Anglais

Liked most: Idyllic site, beautiful atmosphere and good sanitation, very hospitable. Least: two dogs (boxers, not on the campingsite itself, but nice).

il y a 4 ans

MD
Mieneke de Bruin Néerlandais

De sfeer is superfijn en daardoor het contact met iedereen op de camping ook. Heel schoon en verzorgd. Fijne week gehad vanuit een ideale uitvalsbasis voor een prachtig gebied. 👍🏼!

il y a 5 ans

FE
Frans en Mariet Néerlandais

We hebben 10 dagen op deze mini camping gestaan. We zijn door Annelies en Alfred persoonlijk gastvrij ontvangen met een heerlijk glas witte wijn. Je voelt je daardoor echt welkom. De plek was zeer ruim midden in het groen, met het ruisen van een beekje op de achtergrond. Het sanitair is prima en zeer schoon. Ook de wifi is goed. Annelies en Alfred geven graag tips voor uitstapjes in de omgeving. Informatie daarover is ook ruim beschikbaar. In de directe omgeving kun je prachtige wandelingen maken.Kortom een top camping voor wie van rust houdt en van een persoonlijke en gezellige sfeer.

il y a 5 ans

Ve
Verbeek Néerlandais

Wat een heerlijke plek! Voor de 2e keer zijn wij op deze prachtige mini-camping geweest. Nu bij de zeer gastvrije nieuwe eigenaren Annelies en Alfred. We werden uitgenodigd op het mooie terras met uniek uitzicht. We hadden geluk want soms wordt er een Pizza-avond gehouden. Gemaakt door Annelies en gebakken in eigen pizza-oven door Alfred. “Ze waren heerlijk!” Gezellige gesprekken gehad onder het genot van een wijntje. De kinderen vermaakten zich in het zwembad. De kampeerplek is ruim en het sanitair is netjes en schoon. Er werd zelfs aangeboden om ‘s morgens broodjes voor ons te halen. Op doorreis ligt Cussy-en-Morvan een stukje van de snelweg maar het is zeker het omrijden waard. Een aanrader voor zowel overnachting op doorreis of voor een langere periode.

il y a 6 ans

1 / 3

Emplacement