Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
La Chauvotte
La Chauvotte
La Chauvotte
La Chauvotte
La Chauvotte

La Chauvotte – France

La Grande-Verriere , France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
5 / 5 (19 votes)

La Chauvotte

La Chauvotte
F-71990 La Grande-Verriere
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Camping La Chauvotte (La Grande-Verriere) is een ideale plek voor wie houdt van kleinschalig en persoonlijk. Er zijn acht ruime staanplaatsen en eigenaren die het gezellig maken. Zo bereiden zij dagelijks verse pizza's in de bistro en bezorgen ze broodjes bij je staanplaats. Ook is er een zwembad. In Autun (20 minuten rijden) vind je een markt.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Chalets
Appartements

Équipements

Wifi
Espace détente
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé
Tables et bancs

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés
Sans voiture

Loisirs

Aire de jeux
Piscine extérieure

Sanitaires

Machines à laver
Ro
Rokus Néerlandais

Een schitterend gesitueerde camping, met veel ruimte en een aangenaam zwembad voor verkoeling. Het sanitair is uitstekend, brood werd tot aan onze tent bezorgd en er was een leuke pizza-avond. We voelden ons hier direct op ons gemak.

il y a 3 ans

Fl
Fleur Néerlandais

We hebben een week onze tent opgezet bij Anja's camping en hebben volledig genoten van de rust, het landschap, de vogels en de echte donkere en stille nachten. Het zwembad was schoon en perfect om in af te koelen. Er was genoeg schoon sanitair met heet water voor de afwas. Anja is heel vriendelijk en behulpzaam. Elke ochtend brengt ze het brood dat je besteld hebt naar je tent of caravan. Twee keer per week kan je bij haar pizza of frietjes met vlees bestellen. Autun ligt op 15 km afstand van de camping. Bibracte, een belangrijke Gallo-Romeinse vestingstad waar opgravingen plaatsvinden, en het bijbehorende prachtige museum liggen op slechts 6 km afstand. In La Grande Verrière is er een kruidenierswinkel en een goed restaurant. Voor vogelliefhebbers: bijeneters, roodkopklauwieren en hoppen zijn dichtbij te vinden. Zwarte en rode wouwen vliegen regelmatig over de camping en de nachtegaal en zwarte roodstaart zingen je elke dag toe.

il y a 3 ans

Fe
Felicity Néerlandais

Stilte en openheid. Gastvrije begroeting door Anja. Tweemaal per week stelt ze de optie voor een warme maaltijd voor, of het nu een pizza of frietjes met een smakelijke steak is. De sanitaire voorzieningen zijn uitstekend onderhouden en ruimschoots aanwezig. Voor de vogelliefhebbers onder ons, er is een echte diversiteit aan vogels om je heen en in het bos achter de camping hoor je 's ochtends de nachtegaal, zwartkop, putters en hop.Dank je wel, Anja!

il y a 3 ans

Sé
Séamus Néerlandais

Een serene kampeerplek met ruime staanplaatsen. Hartelijke begroeting door de gastvrouw, Anja. Ongehinderd panorama, uitstekende hygiënische voorzieningen. Er is een knusse bistro waar je af en toe voor een smakelijke pizza kunt aanschuiven. Het is heerlijk om te wandelen en te fietsen in de schitterende omgeving. Dit is al onze vierde keer hier, maar we komen absoluut weer.

il y a 3 ans

Jo
Joffrey Néerlandais

Een geweldige kampeerplek met enorm veel ruimte waar enkel het geluid van vogels en krekels te horen is. Daarnaast zijn er ook drie schitterende gites te huur. De sanitaire voorzieningen zijn uitstekend en worden zeer schoon gehouden. Er is een prachtig zwembad met ligstoelen. De hele camping is prachtig en alles is perfect op elkaar afgestemd. De eigenaresse, Anja, maakt ook nog eens heerlijke pizza's en biefstuk. De prachtige natuur van de Morvan biedt geweldige fiets- en wandelmogelijkheden. Dit is onze 35e camping en staat met kop en schouders boven de rest.

il y a 3 ans

1 / 4

Emplacement