Kurenpolder Recreatie est un camping de 200 emplacements à Hank, Pays-Bas, situé dans la région North Brabant. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie, un restaurant et du pain frais le matin.
Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.
Pour la baignade, il y a une piscine extérieure, une piscine intérieure et une baignade en eau naturelle. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, des animations pour enfants, un court de tennis, le tennis de table, la location de vélos et la voile et la planche à voile.
Les chiens sont les bienvenus à Kurenpolder Recreatie. Kurenpolder Recreatie est accessible en fauteuil roulant et dispose de sanitaires adaptés. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité, raccordement à l'eau et raccordement aux égouts sont disponibles. Kurenpolder Recreatie est ouvert du 1 avril au 31 octobre.
Photos
Caractéristiques
Hébergements
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisWe hebben hier een fantastisch weekend beleefd. Ondanks dat het weer niet optimaal was, hebben we ons uitstekend geamuseerd. De sanitaire voorzieningen waren schoon en het gebruik van betaalkaarten in plaats van munten was erg praktisch. Bovendien hebben we heerlijk gedineerd in het restaurant.
il y a 3 ans
Deze camping mist de typische Brabantse sfeer! We waren er met een groep kinderen en het was er absoluut niet aangenaam. Het lijkt wel alsof het personeel specifiek gekozen wordt op basis van hun onbeschoftheid en lompheid. Klantvriendelijkheid lijkt een taboe of zelfs een vuil woord. Een van de medewerkers bij de receptie zou niet misstaan in een Siberisch strafkamp en het buitendienstpersoneel is net zo onvriendelijk. Wat een gezeur, wat een gesnauw, zelfs in het restaurant: ze kletsen wel met hun collega's, maar de gasten worden slecht of helemaal niet bediend.De toiletten bij de campingwinkel zijn te smerig om naar te kijken en je moet bijna overal extra voor betalen. Bovendien is het er altijd druk, wordt er totaal niet opgetreden tegen geluidsoverlast (zelfs niet 's nachts) en is er veel gemotoriseerd verkeer. Auto's, quads, elektrische scooters.Ben je op zoek naar rust en personeel dat enthousiast is? Zoek dan verder, want hier zul je het zeker niet vinden!
il y a 3 ans
Op Pinkstermaandag 2023 zijn we gearriveerd op deze camping, waar het een chaos was van auto's, campers en jongeren op luidruchtige scooters. Voor een verblijf van drie nachten moesten we meer dan 180 euro neertellen, plus 20 euro voor twee pasjes (waarvan elke douchebeurt werd afgetrokken). We hadden hiervoor gekozen omdat het tenslotte een vijfsterren vakantiepark was, compleet met fietsverhuur, subtropisch zwembad, winkel, café, restaurant, enzovoort. We verwachtten hier een fantastische tijd te hebben. Maar helaas... de volgende dag was de camping bijna leeg, de winkel was dicht, het restaurant en terras waren gesloten en het subtropisch zwembad kon alleen van 13.00 tot 15.00 uur worden gebruikt, fietsverhuur was niet mogelijk. Kortom, je betaalt voor faciliteiten die er simpelweg niet zijn. Het is een enorm groot park met veel permanente bewoners en een enorm verdienmodel, maar zeker geen vijf sterren waard. Absoluut niet de moeite waard om nog eens te bezoeken!!
il y a 3 ans
Een schitterende kampeerplek in een adembenemend landschap. Het personeel is zeer gastvrij. We hebben een maaltijd genuttigd in het restaurant, die was voortreffelijk. Het diner op de laatste avond was echter een ramp. Het nam veel tijd in beslag en toen we na een uur ons eten ontvingen, was het afgekoeld. Absoluut onacceptabel!!! Desondanks hebben we een bijzonder aangename week beleefd.
il y a 3 ans
We hebben de Paasvakantie doorgebracht met onze camper op De Kurenpolder. Onze kinderen hebben enorm genoten. Er waren leuke evenementen tijdens Pasen.
il y a 3 ans