Domaine Le Midi est un camping à Barbatre, France, situé dans la région Pays de la Loire. Sur place, vous trouverez le wifi, un snack-bar et du pain frais le matin.
Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.
Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, des animations pour enfants, un court de tennis, la pétanque, le minigolf et la pêche.
Les chiens sont les bienvenus à Domaine Le Midi. Domaine Le Midi est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles.
Photos
Caractéristiques
Hébergements
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisWe hebben een fijne week gehad, maar die was wel tweeledig. We verbleven in een lodge, dat zijn ‘huisjes’ met plastic zeil aan de zijkanten en met een dak van golfplaat. Door het zeil zijn ze nog redelijk benauwd, maar gelukkig was het niet zo warm die week. Onze aanvankelijke plek was vlakbij het zwembad en de centrale animatieplek met restaurant. Dus overdag muziek uit het zwembad en elke avond tot 23.00 echt keiharde muziek van de campingband, karaoke, bingo, disco. Wat een verschrikking. We hebben hier over geklaagd. Gelukkig kwam er midden in de week een lodge vrij op een verder gelegen plek, vlak achter de duinen, waar we heen konden. Dat was wel een fijne rustige plek. Je kan dus pech hebben. Al met een al hebben we toch een fijne vakantie gehad. Het is een mooie camping met fijn zwembad. En je loopt zo het strand op vanaf de camping.
il y a 4 ans
Du Midi is een fijne camping op het mooie eiland Noirmoutier. Wij waren met de camper, hadden een prachtige plek (bosplek) en hebben genoten van het eiland. Ik snap het gezanik hier niet zo, het is een ruime schone camping met een prima zwembad, goed sanitair, een winkel met vriendelijk personeel. Het ligt schitterend aan het schone rustige strand van de Atlantische oceaan. Fietsen gehuurd op de camping en daarmee op pad, heerlijk. Du midi heeft ruime plaatsen, keuze uit de zonnige strandplekken met meer wind en de bosplekken met wat meer schaduw en in de luwte. ENig nadeel: het karaoke in de avonduren dus als je daar niet van bent, zorg dat je een plek hebt, daar een stuk vandaan. Barbatre is als dorpje niet zo spannend maar op het eiland is genoeg moois te zien en te beleven.
il y a 4 ans
Middelgrote camping direct achter de duinen en de oceaan. Het is een 5 sterrencamping en daar waren de prijzen dus ook naar. Wij boekten een Skipper huisje. Het huisje was niet echt schoon, oud en nietszeggend interieur, minimale aanwezigheid van pannen etc, er ontbraken stukken van de laminaatvloer die over de vondervloer was gelegd en de boomstammen waar het huis op rustte, waren uitgedroogd en delen er van lagen om de palen heen op de grond. De toegangsdeur openen en sluiten was iedere dag weer een hels karwei. Wij betaalden bijna 2000 euro voor 2 weken maar gezien de staat van het huis, was de verhouding prijs-kwaliteit echt niet in balans! Het restaurant waar over gesproken wordt, bestaat uit foodtrucks die bijna iedere dag het terrein opkomen. Kortom, plek dichtbij de zee was mooi maar niet onder de indruk van de camping.
il y a 5 ans
Leuke kleinschalige camping op een fantastische plek bij een prachtig strand. Leuke animatie (waaronder een stel enthousiaste Nederlandse meiden) voor de kids. Sealodge was top (alleen in sommige gevallen redelijk ver van ‘t strand. Het restaurant is VERSCHRIKKELIJK! Slappe patat, helft van wat wél op de kaart staat kan niet besteld worden omdat t op is (meermaals gehad/gehoord) en avondeten kan pas vanaf 19:00 besteld worden. De bediening van het restaurant spreekt alleen Frans. Pizza’s en hamburgers zijn overigens redelijk goed mits de kaas niet op is. Een waardevolle tip: restaurant Mano Negra in Barbatre (1,3km lopen), wauw!! Hier hebben we ontzettend heerlijk gegeten! Wij hebben overigens geen geluidsoverlast ervaren van entertainment ‘s avonds
il y a 6 ans
Wij zijn net terug van twee weken Camping Le Midi. Het is ons prima bevallen in de family cape cod. Het sanitair was bij ons wat beperkt en niet altijd schoon of voorzien van toiletpapier. Een extra rondje per dag zou geen kwaad kunnen. We zijn goed ontvangen en men kon ons prima te woord staan in het engels. Het gas was een keer op en binnen vijf minuten kwam er iemand om een nieuwe gasfles aan te sluiten. Prima service! Het strand is prachtig én dichtbij. Speeltuintjes zijn wat beperkt, maar op zich prima te doen. De omgeving is prachtig; Noutmoutier met het kasteel, de kerk, het leuke centrum en Plage Des Dames. Ook andere stranden op het eiland zijn leuk om te bezoeken. Pornic vonden wij geweldig! Velo-rail is een leuk uitje. We hadden een nacht slecht en onstuimig weer; dan maakt de tent vreselijk veel lawaai. Kortom; prima plek. Leuke prijs! Snackbar niet bezocht, wel de pizza roodtruck voor de camping. Prijzig maar lekker!
il y a 6 ans