Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De la Trye
De la Trye
De la Trye
De la Trye
De la Trye

De la Trye – France

Frankrijk, France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4 / 5 (11 votes)

De la Trye

Rue de Trye
60510 Frankrijk
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

De la Trye est un camping de 100 emplacements à Frankrijk, France, situé dans la région Picardy. Sur place, vous trouverez le wifi.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.

Les chiens sont les bienvenus à De la Trye. De la Trye est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition.

Photos

Caractéristiques

Équipements

Wifi
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux
Piscine extérieure

Sanitaires

Machines à laver
A-
Anoniem - gezin met 2 kinderen Néerlandais

Rommelige camping. Alles lijkt niet helemaal af, wat jammer is. Naast een aantal tour-plekken ook veel sta caravans voor de verhuur. Douche etc op zich prima, maar niet top. Drie trampolines, pingpongtafel, klimtoestellen zijn aanwezig. Brood is te bestellen. Eigenaars spreken Nederlands. Geringe animatie is aanwezig. Voor ons waren drie nachten meer dan genoeg.

il y a 4 ans

Br
Bram Néerlandais

Hier 2 nachten geweest in augustus 2021. Camping oogt wat rommelig, ademt de zogenaamde 'franse slag' . De douches zijn perfect, toiletten keurig en inclusief wc papier en zeep. Afwasbakken goed heet water dus allemaal prima. Wel is alles matig of half afgewerkt. Mooi gloednieuw zwembad en glijbaan, keurig voor elkaar. Ook ligt er rommel op verschillende kampeerplaatsen. Sommige zijn goed ruim maar ook veel plaatsen zijn voor Franse begrippen redelijk klein. Onze auto kon er amper bij waardoor ik de auto half op de plek daarnaast had gezet ( camping was maar 20% vol dus ruimte zat) maar de eigenaresse kwam speciaal aangeven dat de auto toch echt helemaal op onze eigen plek moest staan ( van de 10 plekken om ons heen waren er 2 bezet ) . Geen ramp natuurlijk maar was eerlijk gezegd wel wat verbaasd over dit verzoek gelet op de matige bezetting eind augustus maar goed. Was prima ervaring voor 1 keer maar wij komen niet terug.

il y a 4 ans

Ha
Hansh Néerlandais

Heerlijke camping met vriendelijk hardwerkend personeel. Het zwembad is tegenwoordig groter en overdekt! Voldoende douches en wc's, ruime plaatsen Aanrader voor 1 nacht maar zeker ook voor een (veel) langer verblijf. Supermarkt in de buurt, stadje op enkele minuten. Animatie in orde. Men spreekt ook Nederlands op de receptie. Weinig hoogteverschil in de omgeving dus leuk voor fietstochten. Routes verkrijgbaar op receptie. Kortom: kom zelf eens kijken

il y a 4 ans

CE
Cees en Marianne Bregman Néerlandais

Geweldige eigenaren, we zijn hier maar kort geweest omdat wij helaas vlak voor de camping onze caravan verloren, kompleet in shock werden wij geweldig opgevangen door de eigenaar en zijn vrouw. Werkelijk bij alles hebben ze ons geholpen, van de politie tot he r terughalen van de caravan, de reparatie van de auto, het ons op het gemak stellen tot het beschikbaar stellen van een chalet zodat we konden slapen die nacht. Nog nooit zijn we zulke behulpzame mensen tegen gekomen, waarvoor onze enorme dank. Het zegt heel veel over hoe zij met hun gasten omgaan! Ze krijgen van ons een 10

il y a 4 ans

Ha
Hans Néerlandais

Tot 18:00 uur zelf een plekje zoeken voor onze caravan. Relaxte en sympathieke ontvangst. Sanitair prima in orde. Tussenstop op doorreis naar Spanje om te overwinteren.

il y a 4 ans

1 / 3

Emplacement