Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Jonge Butink
De Jonge Butink
De Jonge Butink
De Jonge Butink
De Jonge Butink

De Jonge Butink – Pays-Bas

Lemele, Pays-Bas

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
5 / 5 (5 votes)

De Jonge Butink

Lemelerweg 23
8148 PB Lemele
Pays-Bas
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

De Jonge Butink est un camping de 100 emplacements à Lemele, Pays-Bas, situé dans la région Overijssel.

Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.

Les chiens sont les bienvenus à De Jonge Butink.

Photos

Caractéristiques

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux
Ko
Koomen Néerlandais

Mooie omgeving om te fietsen en te wandellen . Mooie rustige camping met vriendelijke mensen . Prachtig sanitair . en groote plaatsen .

il y a 4 ans

JV
J van Engen Néerlandais

Een schone keurige en gastvrij camping. een keer geprobeerd en je komt gegarandeerd terug.

il y a 4 ans

FK
fam. Kemper Néerlandais

Deze camping geeft veel mogelikheden om op korte afstand van het vele natuurschoon te genieten.Zowel wandelen als ook fietsen. Camping is zeer goed onderhouden en heeft ruime comfortabele plaatsen met water, stroom en afvoer op de plek. Geweldig ruim en schoon sanitair. Een heerlijke plek om ook in voor en naseizoen rust en ruimte te vinden.

il y a 4 ans

Ha
Hans Néerlandais

Naar deze camping gaan we in 2012 zeker terugkomen. De eigenaars zijn erg vriendelijke en behulpzaam. het sanitair is te mooi om waar te zijn. En vooral de heuvelachtige omgeving is schitterend voor fiets en wandeltochten. Echt een camping om heerlijk tot rust te komen en te genieten. Een aanrader!

il y a 4 ans

AL
annelies lochtman Néerlandais

Camping de jonge Butink wordt geleid door een jong enthousiast echtpaar met oog voor de natuurlijke omgeving. Een camping voor rustzoekers zowel senioren maar ook voor gezinnen met jonge kinderen. Een prachtig fiets- en wandelgebied en op fietsafstand van Ommen met zijn gezellige terrassen. Contact met de eigenaars is er dagelijks door het fietsrondje over de camping van de eigenaresse en de gelegenheid haar dan aan te spreken. Ze controleert zelf een aantal keren per dag het prachtige sanitairgebouw.

il y a 4 ans

Emplacement