Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Combe d'Oyans
Combe d'Oyans
Combe d'Oyans
Combe d'Oyans
Combe d'Oyans

Combe d'Oyans – France

Rochefort-Samson, France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (22 votes)

Combe d'Oyans

La Combe d'Oyans
26300 Rochefort-Samson
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Camping La Combe d’Oyans heeft slechts 40 staanplaatsen, dus hier kom je snel in contact met anderen. De meeste staanplaatsen zijn ruim. In het restaurant kun je goed en betaalbaar eten. Je hebt een mooi uitzicht want de camping ligt op 400 meter hoogte. Voor de kids is er een speeltuin. Breng een bezoek aan de Grotten van Choranche (35 kilometer).

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Cabanes
Chalets
Appartements

Équipements

Wifi
Snack-bar
Accès en fauteuil roulant
Allées goudronnées
Tables et bancs

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés
Sans voiture

Loisirs

Aire de jeux
Animations pour enfants
Piscine extérieure

Sanitaires

Machines à laver
Sèche-linge
Ma
Marianne Néerlandais

Hele fijne camping en beheerders doen er alles aan om het eenieder naar de zin te maken. Zijn na drie nachten doorgereisd, omdat wij een andere camping hadden geboekt voor onze zomervakantie, maar vonden het jammer om door te reizen. Wij gaan zeker nog een keer terug. Ons verblijf op deze camping was super fijn.

il y a 2 ans

Bo
Boudien Néerlandais

Wat een heerlijke camping in een prachtige omgeving. Wij hebben genoten van ons verblijf. Op de camping staan plantenbakken met kruiden die je mag gebruiken. De omgeving leent zich goed voor het maken van wandeling.

il y a 2 ans

JA
Jeanne Aarts Néerlandais

Super fijne camping en erg gastvrije eigenaars. We zijn nu hier voor de tweede keer en hebben het ook weer als fijn ervaren. Een echte aanrader👍 wij blijven hier terugkomen.

il y a 2 ans

PK
Paul Korremans Néerlandais

Erg mooie Plaatsen en een Heerlijk Restaurant,En Super Vriendelijke Eigenaren Michagel en Lucie en leuke Kids We zijn er dit jaar 2 keer geweest in het voorjaar Mei en Augustus elke dag even zwemmen en dan terras heerlijk, en het sanitair prima schoon we komen snel terug Prachtige omgeving de Vecors .

il y a 2 ans

Tw
Twan Néerlandais

Super mooie camping in hele mooie omgeving. Beheerder zeer vriendelijk en behulpzaam

il y a 2 ans

1 / 5

Emplacement