Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Can Banal
Can Banal
Can Banal
Can Banal
Can Banal

Can Banal – Espagne

Montagut, Espagne

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (5 votes)

Can Banal

17855 Montagut
Espagne
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Can Banal est un camping de 100 emplacements à Montagut, Espagne, situé dans la région Catalonia. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un restaurant.

En plus du camping, vous pouvez également louer un appartement.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.

Les chiens sont les bienvenus à Can Banal. Can Banal est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Appartements

Équipements

Wifi
Épicerie
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés
Sans voiture

Loisirs

Aire de jeux
Piscine extérieure

Sanitaires

Machines à laver
LH
Lennie Haarsma Néerlandais

Prachtige omgeving waar je zowel kunt kamperen als n huisje kunt huren. Mooie uitvalsbasis voor pyreneeen, Barcelona en de omgeving. Eigenaars zijn helemaal tof!

il y a 6 ans

El
Elly Néerlandais

De grote vrije plaatsen, de rust, het groen en de vriendelijkheid. Lekker mee eten!

il y a 6 ans

Pe
peter_kuis Néerlandais

De ligging van de camping is geweldig. Doordat de camping tegen een heuvel aan ligt, heeft de camping meerdere niveau's. Gecombineerd met de hele grote standplaatsen geeft het de camping een heel ruimtelijk en toch besloten gevoel. Op deze camping kan je lekker tafeltennissen, badmintonnen of springen op de trampoline. Of de ezels voeren. Er is zelfs een piano, voor degene die er op kunnen spelen. Daar heeft mijn vriendin dankbaar gebruik van gemaakt. En mocht je toch op internet willen... dat is ook gewoon aanwezig. Je kan mountainbikes huren bij de camping. Je kan prachtige wandelingen maken in de buurt. En er zijn hele leuke dagtripjes te maken. Het dorpje Montagut heeft wat winkeltjes met enorm aardige Spanjaarden. Sanitair was prima. Gewoon schoon en functioneel. De eigenaren zijn erg gastvrij en heel behulpzaam.

il y a 6 ans

Es
Esther Néerlandais

Wij die normaal nooit 2 keer naar dezelfde camping gaan, zijn 3 jaar achtereen op deze camping geweest, wat een prachtige plek! We hebben genoten van de gastvrijheid van Stendert en Maria, Op de camping kan je heerlijk eten in het hoogseizoen. Ook in de omgeving zijn genoeg restaurantjes te vinden. Er is op de camping zelf geen zwembad, maar in het dorp wel een heerlijk groot zwembad waar je voor 1 of 2 weken een abonnement kan nemen. In het hoogseizoen wordt van alles georganiseerd, soms door het team van de camping maar ook door gasten zelf. Er komen veel Nederlandse gasten, voor ons een pre, omdat er dan veel vriendjes zijn voor de kinderen. De plekken zijn echt enorm ruim, echt een uniek plekje in een prachtige omgeving, wij komen er vast nog weleens terug!

il y a 6 ans

Li
lisab95 Néerlandais

Ik ben hier eind augustus 2010 met school geweest. Zwembad was er wel, maar zat geen water in. Kan door de tijd van het jaar komen want verder was er ook niemand meer die kinderen had. Er waren weinig wc's en douches voor de hele camping. Beetje verouderd. Als je van rust en natuur houd is het een geweldige camping. Kom wel met de auto, want de afstanden voor een zwembad/dorp zijn ver. Is aan te lopen, maar zeker wel een half uur. Er was wel een ezelsweide en deze ezels mocht je ook voeren.

il y a 6 ans

Emplacement