Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Val en Theze  
Camping Val en Theze  
Camping Val en Theze  
Camping Val en Theze  
Camping Val en Theze  

Camping Val en Theze   – France

Montcabrier, France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (14 votes)

Camping Val en Theze  

Lagrave
46700 Montcabrier
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Camping Val en Theze   est un camping de 30 emplacements à Montcabrier, France, situé dans la région Midi-Pyrénées. Sur place, vous trouverez le wifi, un restaurant et du pain frais le matin.

Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, la pétanque et la pêche.

Les chiens sont les bienvenus à Camping Val en Theze  . Camping Val en Theze   est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité et raccordement à l'eau sont disponibles.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Caravanes
Camping-cars
Chalets

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Wifi
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux
Piscine extérieure
Pétanque
Tennis
Minigolf
Pêche
Remontée mécanique

Sanitaires

Salle de bain à louer
Machines à laver
Sèche-linge
T&
Tjeu & Petra Néerlandais

Wij waren er half juli en 14 dagen aanwezig. Ruime plekken zeer gastvrije eigenaren altijd tijd voor een praatje. Lekker gegeten en ook heerlijk ontbijtje gedaan. Toilet gebouw mag wel een aanpassing hebben. Wij hadden eigen E bikes bij en hebben heerlijke tochtjes gemaakt langs de Lot en Dordogne.

il y a 3 ans

Ma
Marloes Néerlandais

Ik heb deze camping met mijn dochters bezocht. Wij hebben gevlogen en een auto gehuurd. De camping is makkelijk aan te rijden en ligt op een ruim uur van de luchthaven. Wij hadden een prachtige tent met eigen voorzieningen. Van alle gemakken voorzien, netjes en compleet. Mijn dochters (8+14 jaar) hebben genoten van het heerlijke zwembad en de gezellige beestenboel. De aankleding van het zwembad was leuk )dol op de parasolletjes 😉) en sanitair netjes. Deze camping is zeer geschikt voor alle leeftijden maar ook zeker oudere kids. Niet te groot, dus er is snel contact. En dan afspreken bij de mega grote trampoline en op de pizza avond. Aanrader (!!!). De eigenaren en hun dochters zijn zeer hartelijk en staan altijd voor je klaar. Het was fijn, warm en gemoedelijk. Wij gaan zeker nog een keer terug.

il y a 4 ans

Va
Vakantie Néerlandais

Wat hebben wij genoten afgelopen augustus (2 weken), wat een onwijs lieve hard werkende mensen zijn de eigenaren. En wat een onwijs ruime plekken met veel schaduw. Wij hadden een tent gehuurd en was van alle gemakke voorzien. Het zwembad was net gerenoveerd en gezellig aangekleed. Het sanitair is eenvoudig maar goed schoon en schoon vinden wij echt heel belangrijk. Onze kinderen 5 en 12 jaar hebben echt genoten en omdat het geen mega camping is hebben ze snel vriendjes. Wij gaan volgend jaar zeker terug, tot dan!!

il y a 4 ans

Ka
Katleen Néerlandais

Wij hebben een weekje genoten van deze camping. We werden vriendelijk ontvangen aan de receptie/terras. De camping is zeer mooi en ruim. Er is voldoende schaduw van de bomen. Er loopt een leuk riviertje en er is ook een zwembadje om verkoeling te zoeken. Het sanitair kan wel een opfrisbeurt gebruiken. Wij hebben alvast genoten.

il y a 4 ans

JG
Jong gezin Néerlandais

Gemoedelijk en eenvoudige camping met vooral NL gasten (grotendeels jonge gezinnen in de periode dat wij er waren). Kinderen voornamelijk in de leeftijd van 0-12. De camping heeft prachtige ruim opgezette plaatsen. Veelal met zon en schaduw. Het is een eenvoudige camping qua voorzieningen, wat voor ons geen bewaar is. Echter vraagt met name het zwembad wel om een grondige renovatie. Hier is wel sprake van serieus achterstallig onderhoud. Toiletgebouw eenvoudig maar volstaat, prima warme douches. Gezien er veel jonge kinderen komen verdient de speeltuin ook wel een upgrade. Is nu een beetje troosteloos. 1 of 2 mooie 'natuurlijke' speeltoestellen passend bij de uitstraling van de camping zou leuk zijn. Klein riviertje aanwezig voor uren speelplezier! Vriendelijke eigenaar met plezierig 'personeel' (zoons?). De camping wordt mogelijk verkocht, wellicht daarom afgelopen jaren geen grote investeringen gedaan. Wij hebben zeker genoten!

il y a 4 ans

1 / 3

Emplacement