Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Seedune
Camping Seedune
Camping Seedune
Camping Seedune
Camping Seedune

Camping Seedune – Pays-Bas

Schiermonnikoog, Pays-Bas

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
3.5 / 5 (10 votes)

Camping Seedune

Seeduneweg 1
9166 RX Schiermonnikoog
Pays-Bas
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Camping Seedune est un camping de 250 emplacements à Schiermonnikoog, Pays-Bas, situé dans la région Friesland. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un restaurant.

Vous pouvez y camper avec une tente.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure et une baignade en eau naturelle. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, un court de tennis, le tennis de table, le minigolf, la location de vélos et la voile et la planche à voile.

Camping Seedune est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Camping Seedune est ouvert du 1 avril au 1 octobre.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Wifi
Épicerie
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant

Convient pour

Camping d'hiver
Emplacements ombragés
Emplacements saisonniers
Naturistes
Emplacements pour groupes de jeunes
Sans voiture

Loisirs

Aire de jeux
Animations pour enfants
Baignade en eau naturelle
Piscine extérieure
Piscine intérieure
Bains thermaux
Sauna
Tennis
Tennis de table
Golf
Minigolf
Voile/planche à voile
Location de vélos
Remontée mécanique

Sanitaires

Aire de services pour camping-cars
Espace à langer
Cabines de lavage
Salle de bain à louer
Sanitaires adaptés
Machines à laver
Sèche-linge
Pj
PJ Néerlandais

Mooie plek in een Natuurreservaat, voorzieningen wel gedateerd en (jong en onbeschoft) personeel die geen flauw idee hebben hoe je met gasten omgaat. Een paar voorbeelden:Je gebruikt een plastic (bijzet) tafeltje dat in geen jaren is gebruikt en die staat bij de verblijven waar personeel slaapt. Krijg ik te horen dat ik dat de volgende keer dien te vragen (gast, ik zet ‘m 2 uur later terug, je had het niet eens gemerkt, ik maak ‘m nog schoon ook en er was niet eens iemand dus wie had ik het móeten vragen? Bovendien had ie ‘m zeg helemaal niet gemist). Zelfde dag wordt ik ook weer aangesproken door een meisje (denk 20 jaar) met de vraag of de muziek die uit een boxje van 3 bij 4 cm komt, zachter kan. Ja hoor, geen probleem, maar ik had ‘m ietsje harder gezet omdat mijn buren een huilbaby hebben. Zegt ze: u heeft ‘m altijd hard staan, u liegt! Ik ben echt met stomheid geslagen. Communistisch bewind!

il y a 4 ans

MB
Martine Baas Néerlandais

Hadden 3 tenten met 3 gezinnen .vertrokken in de regen morgens om half tien .de dag ervoor tenten zo goed mogelijk schoongeveegd . Het bleek dat we de pannen niet afgestoft hadden evenals het pannenrek en er nog Een duimbreed zand op de vloer te vinden was .Vervelende mail van Freek gehad en we zijn niet meer welkom op de camping

il y a 4 ans

ML
Michel Langeveld Néerlandais

Zeer mooie camping gelegen in de duinen. Mooie planten en veel bijzondere vogels te zien. Na 10 minuten op de camping vloog al een buizerd en een wespendief over. De buizerd bleek elke dag drie keer langs te te komen. Camping is ruim opgezet met voldoende ruimte tussen tenten. Personeel was vriendelijk (!!). Goed weer gehad. Genoten van het bos, strand en duinen. Schiermonnikoog is prachtig - en ik ben nu op alle waddeneilanden geweest. Op de camping zijn meerdere speeltuintjes waar mijn kinderen zich prima vermaakt hebben. Wifi is te krijgen in de kantine. Binnen een aantal tafels buiten genoeg picknick tafels waar altijd wel plek is. Toiletgebouwen waren schoon. Kan me geenzins herkennen in de negatieve reviews over deze camping. Mijn kinderen zijn niet super rustig, maar geen problemen gehad. Hadden de jongeren in de andere reviews het veels te bont gemaakt?

il y a 4 ans

HO
H. Ode Néerlandais

Accommodatie 's...letterlijk en figuurlijk jaren 60 met evident achterstallig onderhoud. Beleid zwart wit, ongenuanceerd. Personeel wel vriendelijk maar wordt bepaald ten nadele door de situatie.

il y a 4 ans

KD
Kees Dingler Néerlandais

Mooie ligging maar de campingbeheerder is buitengewoon klantonvriendelijk, waardoor onze vakantie een donker randje heeft gekregen Gezien andere reviews zijn wij niet de enigen die vervelende ervaringen hebben met de campingbeheerder.

il y a 4 ans

1 / 2

Emplacement