Camping Polstertal est un camping de 100 emplacements à Altenau, Allemagne, situé dans la région Lower Saxony. Sur place, vous trouverez le wifi, un snack-bar et du pain frais le matin.
Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer une cabane ou un chalet.
Pour la baignade, il y a une piscine extérieure, une piscine intérieure et une baignade en eau naturelle. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, le tennis de table, la pêche et un sauna.
Les chiens sont les bienvenus à Camping Polstertal. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles. Camping Polstertal est ouvert toute l'année.
Photos
Caractéristiques
Hébergements
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un aviscamping is prachtig gelegen midden van de bossen, je kunt er onmiddellijk verschillende wandelingen doen , uitbaters zijn zeer vriendelijke en behulpzaam, camping is aan de kleine kant laar dat bevorderd de privacy
il y a 5 ans
Camping met een zeer mooie ligging in het bos. Er hangt een ontspannen sfeer en het is er heerlijk verblijven met jonge kinderen. Leuk speeltuintje, trampoline, fijn klein zwembad voor een frisse duik. Op 200 meter loopafstand een meertje als je echt wilt zwemmen. Het is geen luxe camping en er is wat achterstallig onderhoud, maar als je daar niet veel om geeft en vooral wilt genieten van mooie natuur dan is dit de ideale camping.
il y a 6 ans
Verwacht van de accommodatie weinig dan valt het mee. Bijzonder mooie ligging midden in de natuur.
il y a 6 ans
Klein zwembad om na wandeling in te liggen, Aardige beheerders die veel van de omgeving weten. Locatie in de Harz. Een lodge met alles erop en eraan. Fijne matrassen!!!
il y a 6 ans
2 nachten de pipowagen gehuurd! Een teleurstelling ten opzichte van de mooie foto's en omschrijving. Oud en erg vies was de pipowagen. Een grote verbouwing zou de pipowagen goed doen. De camping over het algemeen prima, maar ook erg ronmelig en de speeltuin was vies en gevaarlijk. De matrassen waren erg slecht en het trappetje zakte van ellende bijna in elkaar. Een onaantrekkelijk receptie, waar flink gerookt werd. Een pluspunt was het zwembad en het feit dat je een vuurtjes kon maken!
il y a 6 ans