Camping Nature Les Acacias
88650 Anould
France
Camping Nature Les Acacias est un camping de 100 emplacements à Anould, France, situé dans la région Lorraine. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un restaurant.
Pour la baignade, il y a une piscine extérieure et une baignade en eau naturelle. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux et le tennis de table.
Camping Nature Les Acacias est accessible en fauteuil roulant et dispose de sanitaires adaptés. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles. Camping Nature Les Acacias est ouvert du 15 juin au 15 septembre.
Photos
Caractéristiques
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisNous avons passé une excellente semaine dans ce camping, nous y avions un chalet pour 4 personnes, très confortable, très propre avec tout le nécessaire . Ce camping est d'un calme pas croyable , idéale pour ce reposer et visiter les environs, peut être pas assez d'activités possible dans le camping pour des ados, une piscine un peu petite mais bon il y en a tout de même une c bien, en fin de compte si nous revenons dans la région nous reprendrions volontier ce camping
il y a 4 ans
De camping had ik lang van te voren geboekt en ook 50 euro aanbetaald. Bij aankomst had de campingeigenaar een zeer kleine plaats voor ons gereserveerd. Onze vouwwagen kon er maar net staan. Dat is m.i. niet in orde: als je tijdig reserveert dan verwacht je een goede plek. De plek lag ook nog eens dicht bij de ingang zodat het de hele dag een komen en gaan was van auto's . Toen maar eens gekeken naar de "natuurcamping"van de zelfde eigenaar , 800 meter de berg op. Qua plaats: prachtig, wat een ruimte en mooi tussen de bomen. Qua sanitair: onvoldoende. Te weinig douches en maar 1 afwasbak, lopen naar het kleine zwembad op de hoofdcamping is eigenlijk niet goed te doen. Door de mooie plaats en de natuur om ons heen hebben we hier toch nog heel fijn een week gestaan. Ik beoordeel de natuurcamping want die hoofdcamping hebben we dezelfde dag nog verlaten.
il y a 4 ans
deze zomervakantie zijn we 6 nachten op deze camping geweest. We hebben er super van genoten. Kleine camping met zo'n 45-50 plaatsen en een aantal stacaravans. Sanitair was prima voor elkaar, schoon en voldoende. Douches ook prima. De buitendouches waren soms erg warm, maar de binnen douches niet en een prima straal. Onze kinderen (8 en 7) hebben heerlijk gespeeld met de vriendjes en vriendinnetjes die snel gemaakt waren. Ook speelden zij met de franse kindertjes tegenover ons, heel erg leuk!!! Dat gebeurt lang niet overal. Er stonden twee erg leuke families tegenover, die ook gewoon heerlijk aan het kamperen waren net als wij (niet zoals in onderstaande recensies) De pizza's waren inderdaad een tegenvaller, maar ondanks dat een heerlijke tijd gehad en zeker een plek om te onthouden. Prachtige wandelingen en leuke dingen om te doen in de omgeving. Zwembad was heerlijk om af te koelen en even te spelen, baantjes trekken doen we thuis wel weer
il y a 4 ans
Hebben hier eind juni op doorreis overnacht. Mooie kleine groene camping met veel bomen. Mooie ruime plaatsen en leuke indeling. Minimale voorzieningen, in "barretje" vier diepvriespizzas te koop, koffie en drinken en ze bakken ovenfrites. Prachtige omgeving en erg vriendelijke eigenaren. Voor kinderen niet veel te doen, wel leuk (heel klein) zwembadje. Camping was praktisch leeg om deze tijd.
il y a 4 ans
Afgaande op de commentaren op Zoover boekten wij vol vertrouwen onze vakantie in Les Acacias. Eerlijk gezegd is het één grote teleurstelling. Ten eerste was de standplaats te klein voor onze caravan. Nochtans geen extreem exemplaar maar de dissel steekt wel zogoed als over het pad, en er was geen plaats meer om onze auto bij onze plaats te parkeren. Ten tweede is het sanitair totaal onvoldoende. Sterk verouderd, te weinig schoongemaakt, vooral de toiletten die onvoldoende konden doorspoelen en als extraatje ofwel met geen warm water, geen water of te warm water waardoor je niet onder de straal kon blijven staan. De camping stond vol met marginale Franse gezinnen die hier blijkbaar hun jaarlijkse bijeenkomst houden in deze perioden met als gevolg dat er van rust zoals ik nochtans op deze site kon lezen, helemaal geen sprake was. Voor ons hoeft deze camping alvast nooit meer!
il y a 4 ans