Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Municipal Des Rives De La Bouzanne
Camping Municipal Des Rives De La Bouzanne
Camping Municipal Des Rives De La Bouzanne
Camping Municipal Des Rives De La Bouzanne

Camping Municipal Des Rives De La Bouzanne – France

Le Pont Chretien Chabenet, France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (7 votes)

Camping Municipal Des Rives De La Bouzanne

Rue Boutet
36800 Le Pont Chretien Chabenet
France
Ajouter aux favoris

Camping Municipal Des Rives De La Bouzanne est un camping à Le Pont Chretien Chabenet, France, situé dans la région Centre-Val de Loire.

Les chiens sont les bienvenus à Camping Municipal Des Rives De La Bouzanne.

Photos

Caractéristiques

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés
Ho
Hoppieh Néerlandais

Een camping waar je gelijk het echte kampeergevoel krijgt. Heerlijk rustig, mooi gelegen aan een riviertje met uitkijk op een klein kasteeltje. Ruimte genoeg om te gaan staan waar je wilt. Brandschoon sanitair. Wat wil een mens nog meer!!!

il y a 6 ans

Ho
Hoppieh Néerlandais

Wij gebruiken deze camping al jaren als doortrekcamping op onze reis naar Baskenland. Het is een genot de reis te onderbreken op deze lieflijke en schaduwrijke camping. Je kunt bij aankomst gaan staan waar je wil. De beheerder komt in de avond vanzelf naar je toe om af te reken. De goede grasmat is vlak, dus je hoeft als je wilt niet af te koppelen. Het sanitair oogt wat verouderd maar funtioneert nog uitstekend en is brandschoon. Een prima plek om te relaxen na een lange reisdag.

il y a 6 ans

He
Heese Néerlandais

Ruime grasplaatsen, ouderwetsig maar brandschoon sanitair en enorme manden met bloemen gezellig boven de afwasplekken. Heet water uit de kraan met ' eau chaude' en WCPAPIER. En dat allemaal voor het geweldige bedrag van negen euro vijftig.

il y a 6 ans

PR
Patrick Remes Néerlandais

Deze camping antwoord aan het woord echte camping. Klein, eenvoudig, toch goed en gratis sanitair. Zeer rustige omgeving en vriendelijke ontvangst. Wij verbleven er van begin tot einde juni. Iedere voormiddag en avond komt de mevrouw van de muicipale even langs on te kijken wie er is bijgekomen. In de buurt is het heerlijk fietsen via het groene fietspad dat in de buurt ligt. Van hieruit kan je vlotjes een mooi tocht doen van 70 km over een oude spoorbaan die als fietspad is aangelegd. Op 30 km van Pont Chretien ligt "le parc naturele de la brenne. Een waar vogelparadijs voor liefhebbers. een echte aanrader!!

il y a 6 ans

Ho
hoppieh Néerlandais

Een ydillisch aandoende kleine municipal camping. Je staat op een goed onderhouden grasveld tussen de bomen met uitzicht op een klein kasteeltje Het sanitair is wat verouderd maar alles functioneerd nog uitstekend en is brandschoon.Wij hebben hier al meerdere malen overnacht en het bevalt nog steeds. Wat ons betreft een aanrader als je op doorreis bent

il y a 6 ans

1 / 2

Emplacement