Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Magic Lake
Camping Magic Lake
Camping Magic Lake
Camping Magic Lake
Camping Magic Lake

Camping Magic Lake – Italie

Dongo, Italie

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (18 votes)

Camping Magic Lake

Via Vigna del Lago 60
22014 Dongo
Italie
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Camping Magic Lake is kleinschalig en daardoor een fijne uitvalsbasis aan het Comomeer. Het personeel weet je alles over de omgeving te vertellen en bestelt eventueel heerlijke gerechten bij het eethuis in de buurt voor je. Het sanitair is zeer modern. Bij Domaso liggen de beste stranden aan het meer en met de boot naar Bellagio is een aanrader!

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Raccordement au gaz
Échange de bouteilles de gaz
Wifi
Casiers
Espace détente
Salle de séchage
Coin cuisine
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Allées goudronnées
Espace feu de camp central
Feu de camp autorisé sur l'emplacement
Bois de chauffage
Barbecue au charbon autorisé
Tables et bancs

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver
Emplacements ombragés
Sans voiture
Voiture autorisée sur l'emplacement

Loisirs

Aire de jeux
Animations pour enfants
Baignade en eau naturelle
Plage naturiste
Piscine extérieure
Piscine intérieure
Toboggan aquatique
Bains thermaux
Sauna
Pétanque
Tennis
Tennis de table
Golf
Minigolf
Voile/planche à voile
Location de vélos
Équitation
Pêche
Remontée mécanique

Sanitaires

Aire de services pour camping-cars
Espace à langer
Sanitaires adaptés
Machines à laver
Sèche-linge
Xa
Xander Néerlandais

Waarschijnlijk een van de beste campings aan het Como meer.

il y a 2 ans

MV
Marjon van Tol Néerlandais

Ontzettend mooie plek, helder meer , rustige en gemoedelijke camping. Zeer vriendelijke ,behulpzame eigenaar. David is the best!

il y a 2 ans

BG
Bianca Guijt Néerlandais

Een heerlijke kleinschalige camping. Gerund door een vriendelijke hard werkende familie. Ze denken met je mee. Weten veel over de omgeving te vertellen. Gezellige gelegenheid om koffie of iets anders te drinken. Wil je eten daar dat kan. Ze bestellen voor je en dat wordt bij de bar gebracht. Je krijgt bestek en kan het daar eten of meenemen naar je eigen plek. Plekken zijn niet heel groot maar het past allemaal. De camping ligt aan het Comomeer en het strandje is netjes verzorgt. Je kan er van alles huren, sup, waterfiets, kano, enz. Geen animatie maar wel speeltoestellen en een gym buiten. En natuurlijk het heerlijk meer. Echt een aanrader.

il y a 2 ans

Je
Jenny Néerlandais

Vermoedelijk één van de uitmuntende kampeerterreinen rond het Comomeer.

il y a 3 ans

Ca
Carlos Néerlandais

Een ongelooflijk prachtige locatie, een kristalhelder meer, een vredige en gezellige camping. De eigenaar is uiterst aardig en behulpzaam. David is de beste!

il y a 3 ans

1 / 4

Emplacement