Camping du Vieux Moulin
4851 Gemmenich
Belgique
Camping du Vieux Moulin est un camping à Gemmenich, Belgique, situé dans la région Wallonia. Sur place, vous trouverez une épicerie et un restaurant.
Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux et un court de tennis.
Les chiens sont les bienvenus à Camping du Vieux Moulin. Camping du Vieux Moulin est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition.
Photos
Caractéristiques
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisDe omgeving blijft mooi natuurlijk, maar de camping wordt steeds slechter. Het sanitair is aan vervanging toe. Veel toiletten zijn kapot en de douches zijn ,door het steeds verhangen van de onderdelen, vol gaten en dichtgestopt met kit. Er is een winkel aanwezig die vanaf 20 augustus meer dicht is dan open, maar dit wordt niet vooraf duidelijk gemaakt. Hetzelfde geldt voor de snackbar. Voor mensen die wat slecht ter been zijn zijn de straatjes niet fijn. Vol gaten en dichtgegooid met grote stenen. Erg jammer, een camping met potentie, maar helaas slecht management lijkt wel. Kan ook niet anders. Van de eigenaren is er meestal pas iemand aanwezig na 12 uur en dan hooguit tot 20.00 uur.
il y a 4 ans
Mooi gelegen camping in het Geuldal. Goede wandel en fietsmogelijkheden direct vanaf de camping! Schoon sanitair, goede speeltuin en mooi zwembad. Eetgelegendheid voor simpel eten en een cafetaria en een winkeltje.
il y a 6 ans
Een weekend aldaar gekampeerd. Fantastisch. Heel gezellige camping. Leuke dingen zijn er te doen. Lekker eten, vriendelijke mensen, superfijn.
il y a 6 ans
Geen toezicht bij het zwembad en het sanitair is erg verouderd. Kan wel een opknapbeurt gebruiken. Camping eigenaren zijn veel afwezig. Komen laat op de dag eens kijken. De omgeving is wel super mooi
il y a 6 ans
Mooie "familie"camping met vaste staanplaatsen, een trekkersveld, caravans die te huur worden aangeboden. "Franstalige" Belgen, anderstalige Belgen, Duitsers en Nederlanders hebben hier een vaste staanplaats. Er is een cafe ( bingo dansavonden etc met een kleine kaart biertje €1,60 ijs 3 bollen €2 ) eenf riture en een winkel met verse bakwaren, een forelvijver , met een kleine kaart en mogelijkheid om op afspraak te nachtvissen, heerlijke gerookte/naturel forel te kopen. Verschillende horecagelegenheden en mooie wandel-fietsroutes in de buurt. Er stroomt een beek waar je op sommige plekken kan spelen. Er is een sportveld (steen) en zwembad peuterbad niet echt verwarmd . Jeu de boules baan.golfbaan in de buurt. Animatie Frans en Duits. Vriendelijke uitbaters (familie) praten voornamelijk Frans en Duits. Heel veel kinderen. Wij vinden het leuk! Geen 5 sterren maar prima! Verwarmd sanitair
il y a 6 ans