Camping De Midden Veluwe
6732 EH Harskamp
Pays-Bas
Camping De Midden Veluwe est un camping de 200 emplacements à Harskamp, Pays-Bas, situé dans la région Gelderland. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie, un restaurant et du pain frais le matin.
Vous pouvez y camper avec une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet.
Pour la baignade, il y a une piscine extérieure, un toboggan aquatique, une baignade en eau naturelle et une plage de sable. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, des animations pour enfants, une mini-ferme, un court de tennis, le tennis de table et la location de vélos.
Les chiens sont les bienvenus à Camping De Midden Veluwe. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles. Camping De Midden Veluwe est ouvert du 1 avril au 14 octobre.
Photos
Caractéristiques
Hébergements
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisNette camping. Schoon. Vriendelijk personeel alleen een grote kliek van vaste seizoensgasten. Doordat je regelmatig tussen de groep door moest voelde het voor mij niet prettig. Voelde me “niet” gewenst. Jammer ook dat op de site staat dat er een supermarkt was, die is er allang niet meer. Geen treintje voor de kinderen wat rond zou rijden. Laatste maand geen handdoekjes meer bij toiletgebouw. Het geluid van de schietbaan went erg snel en misten we zelfs als het er niet was. Lekker eten op de camping in het restaurant en heerlijk softijs.
il y a 3 ans
goed verzorgde camping met een duidelijke overzicht, activiteitenplanning en goede facilitaire diensten, onze kapotte douche was dezelfde dag gemaakt.
il y a 4 ans
Leuke en gezellige camping met voldoende activiteiten voor kinderen. Stacaravan gehuurd, die is verder ook netjes. Camping is ook schoon en netjes
il y a 4 ans
Gezellige en kindvriendelijke camping. Ligt mooi centraal. Kinderen hoeven zich niet te vervelen. Er is een uitgebreid animatieprogramma. Accomodatie kan iets schoner.
il y a 4 ans
We hadden een heerlijke schone caravan. Alles aanwezig, zelfs het afwasmiddel, keukendoekje, 1 closetrol. Echt fijn. Een heel fijne camping beheerder, als er iets is word je direct geholpen! De kinderen vermaken zich hier de hele dag met zwemmen, animatie, een top glijbaan, een treintje wat over het park rijdt, knutselen, kinderdisco, kinderbingo en ga zo maar door... Fantastisch! Helaas gaan we morgen weg maar voor de groters worden er ook dingen georganiseerd, zoals morgen een enge boswandeling in de avond. Het restaurant was meer dan goed!! Zelfs de biefstuk Bali (ja, ala Loetje) wordt hier top geserveerd. Goeie biertjes en een heel warm en gezellig aangekleed restaurant! De super is op fietsafstand. De snackbar is goed en ook hebben ze heerlijke ijsjes. Last but not least, dit huisje is betaalbaar. Kortom een hele fijne en leuke plek om toch nog even op vakantie te kunnen gaan.
il y a 4 ans