Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
No images available
Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (5 votes)

Camping de la Guillou

D29
24150 Lalinde
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Camping de la Guillou est un camping à Lalinde, France, situé dans la région Aquitaine.

Photos

No images available

PS
Peter Swolfs Néerlandais

Gelegen aan de Dordogne. Vlakbij dorp met bakkers, supermarkt en een leuk plein met diverse restaurants. De plaatsen aan de rivier bieden allemaal voldoende schaduw en zijn ruim. Het sanitair wordt dagelijks goed schoongemaakt. We hebben hier een week naar tevredenheid gestaan.

il y a 6 ans

NE
noud en saskia Néerlandais

Mooie schone kleine camping met ruime plaatsen uitzicht op de Dordogne sanitair vernieuwd in 2014 wordt heel goed schoon gehouden. Geen eigen restaurant maar in de omgeving veel keuze. Uit zicht op Pontour gehucht aan overzijde van de Dordogne. Goed gelegen om de Dordogne te verkennen.

il y a 6 ans

IB
Irene B. Néerlandais

Keurige ontvangst, vrije plaatskeuze. Plaatsen enorm groot, daar kunnen met gemak 2 caravans op. Niet druk. Plaatsen met volledige schaduw op veld. Aan achterzijde volledig zon en aan Dordogne grote bomen waarmee halfschaduw tot vol schaduw. Sommige plekken met kampeertafel. Camping weinig bezet. Aan overzijde rustige weg gemeentezwembad, tennisbaan, skatebaantje, kanogelegenheid (kanaal), en nog enige sportvoorzieningen. gelegenheid voor scoutingkamp waar we niets van hoorden of zagen. Ontvangst zwembad is tevens voor camping. Poort met toegangscode op camping. Zwemmen in Dordogne verboden ivm waterkrachtcentrale 2 km verderop en mogelijke onderstroom. Daardoor geen boten op rivier te zien. Prachtig uitzicht. Sainitair ruim, modern en schoon. Afwasplekken met knieschakelaar voor water, douche instelbaar. Steeds goed schoon. 18 euro per nacht. Op 1.5 km van dorp met 1 supermarkt. Aantrekkelijke omgeving.

il y a 6 ans

RW
RFM Weidema Néerlandais

Prachtig gelegen met mooi uitzicht.Dicht bij dorp Lalinde.Camping primitief wat zijn charme heeft.Sanitair ondermaats!

il y a 6 ans

PV
Petra van Meeteren Néerlandais

Mooie, kleine en rustige camping aan de Dordogne. Het gemeente zwembad ligt bij de camping en is gratis voor de campinggasten. Lalinde is een pitoresk stadje met een wekelijkse markt. Bergerac heeft een hypermarche met een prima cafetaria. Voor een gezin met kleine kinderen een prima keuze.

il y a 6 ans

Emplacement