Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Ametlla
Camping Ametlla
Camping Ametlla
Camping Ametlla
Camping Ametlla

Camping Ametlla – Espagne

Tarragona, Espagne

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (12 votes)

Camping Ametlla

Paratje de Santes Creus
43860 Tarragona
Espagne
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Aan de zonnige Costa Brava vind je Camping Ametlla. Een verzorgde camping met zwembad en ruime staanplaatsen. De camping ligt bij een klein kiezelstrandje waar je kunt snorkelen. Er is volop animatie in de vorm van sport, spel en avondshows. Wifi is alleen beschikbaar aan de receptie en bij de bar. De camping ligt 2 kilometer van het dorp Ametlla.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Raccordement aux égouts
Wifi
Espace détente
Salle de séchage
Épicerie
Pain frais
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Allées goudronnées
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Camping d'hiver
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux
Théâtre
Animations pour enfants
Pétanque
Tennis
Minigolf
Pêche
Remontée mécanique

Sanitaires

Espace à langer
Machines à laver
Sèche-linge
Jo
Jose Néerlandais

Camping is goed verzorgt, mooie vlakke grote staanplaatsen. Sanitair super schoon met een regendouche als douchekop. Goede en goedkope campingwinkel, super goede en vriendelijke service.alle medewerkers van receptie tot winkel tot klusjesman alleraardigst. Prima zwembad en activiteiten. Top

il y a 2 ans

Aa
Aart Néerlandais

De camping is uitstekend onderhouden, met ruime, vlakke kampeerplekken. Het sanitair is uiterst hygiënisch, uitgerust met een regendouche als douchekop. Een voordelige campingwinkel met uitstekende en vriendelijke bediening. Alle personeelsleden, van de receptie tot de winkel en de klusjesman, zijn uiterst vriendelijk. Uitstekend zwembad en activiteiten. Fantastisch.

il y a 3 ans

FV
Fam. van den Broek Néerlandais

In de omgeving is niet veel te doen. De strandjes aan de camping zijn ook voor niet campinggasten toegankelijk via de openbare weg. Er ligt een snelweg vlak naast de camping welke in de nacht zo goed te horen is dat een goede nachtrust helaas uitgesloten is. Veel spanjaarden op de camping. Het entertainment was vooral veel geschreeuw. Wij hebben op deze camping onze rust niet kunnen vinden en vertrokken geprikkeld weer huiswaarts. Wij zaten in de luxe safaritent. Geen ventilator aanwezig, de warmte bleef hangen. Pluspunten van de camping: - Sanitair werd bijgehouden - Afwas en waswater was goed heet - fijne douches - Aardig personeel receptie - 45 min. van PortAventura pretpark en/of Salou (neem N-340/A-7 ipv tolweg AP-7) Minpunten camping: - Veel geluid - niet altijd vriendelijk horecapersoneel - niet veel te doen in de omgeving - veel te warm zwembad en je mag er niets, geen opblaasspeelgoed of ballen toegestaan. - slechte wifi

il y a 4 ans

Wm
WM Néerlandais

Dit is een mooie schone camping met grote staanplaatsen (comfort plus) sanitair is ook erg netjes. Geen grote camping. 4 zwembaden waarin je niks mag, geen balletje overgooien of elkaar weggooien. Je mag er ook niet eten en drinken. Voordeel daarvan is geen troep en beestjes. 2 kleine kiezel strandjes waar je mooi kan snorkelen. Onze meiden (12-14) hadden geen aansluiting en vonden het erg saai. Restaurant was prima, lekker gegeten. Helaas wilde wij om 22.00uur een keer gaan eten en dat kon niet de keuken was al gesloten, wat wij erg vreemd vinden voor spaanse begrippen. Take a way vonden wij de keuze minimaal. In de omgeving en in l' Amettla is weinig te doen.

il y a 4 ans

LG
Loek Grootjans Néerlandais

Prachtige schone omgeving, sublieme steenstranden. Nu nog zeer rustige camping. Wandelpad GR92 loopt langs de camping en geeft de mogelijkheid voor super wandelingen.

il y a 4 ans

1 / 3

Emplacement