Camping am Pilsensee est un camping de 500 emplacements à Seefeld, Allemagne, situé dans la région Bavaria. Sur place, vous trouverez le wifi, un restaurant et du pain frais le matin.
Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer une cabane ou un chalet.
Pour la baignade, il y a une piscine intérieure et une baignade en eau naturelle. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme le tennis de table, un terrain de volley-ball, la location de vélos, la location de bateaux, la voile et la planche à voile et la pêche.
Les chiens sont les bienvenus à Camping am Pilsensee. Camping am Pilsensee propose des sanitaires adaptés aux personnes à mobilité réduite. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité et raccordement à l'eau sont disponibles. Camping am Pilsensee est ouvert toute l'année.
Photos
Caractéristiques
Hébergements
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisRommelige camping met veel vaste plekken, waardoor het er armoedig uitziet. Eigenlijk zijn alleen de plekken langs het grasveld bij de Pilsensee de moeite waard. Wij zaten op een vreselijke plek ergens achteraf. Douches zijn mooi maar zonder deur, waardoor je geen privacy hebt. Chagrijnig personeel.
il y a 4 ans
Toen wij na 8 uur rijden aankwamen bij de receptie was de houding van de dame aan de receptie heel klantonvriendelijk. Mijn vrouw werd op een vervelende manier te verstaan gegeven dat ze verder van de balie af moest staan. Ook de indentificatie met het rijbewijs van mijn vrouw stuitte op bezwaren. Wij reizen al jaren door Duitsland en Europa maar hebben nog nooit problemen gehad met een rijbewijs. Al met al geen leuke entree bij een camping.
il y a 4 ans
We hebben hier een paar dagen gestaan om München te bezoeken. We hadden plaats 17 gekregen. Een mooie plaats met uitzicht op het meer. We vonden het jammer dat het gras nog niet gemaaid was. Stond erg hoog. Ook was het sanitairgebouw waar wij dichtbij stonden niet open. Zou pas vanaf ongeveer half mei zijn. Het grote sanitairgebouw was een flink stuk lopen. Maar was wel heel erg mooi. Altijd schoon. Naast de deuren hangen een soort van scanners waarmee je voor het douchen kan betalen. Dit vonden we een beetje vreemd want toen wij er waren was douchen gratis.En er zit ook geen timer op. We hebben bij het restaurant op de camping lekker gegeten. We zijn met de trein naar München gegaan . Het was een half uurtje lopen naar het station vanaf de camping. We hadden een groepsdagkaart gekocht voor 24,30 euro. Je kan met maximaal 6 personen reizen. En in München is al het openbaar vervoer gratis. We hebben genoten van het uitzicht op het meer
il y a 4 ans
Splinternieuw ruim en luxe toiletgebouw, genoeg eetmogelijkheden. Vrijwel alleen Duitse gasten en veel vaste standplaatsen. Bij receptie, bediening restaurant en winkel veelal Italiaans personeel, dus prima pizza's en broodjes.
il y a 4 ans
Wij hebben 3 nachten op deze camping gestaan. We hadden niet geboekt maar we kregen een grote plek achter het toiletgebouw bij de ingang toegewezen. Op de camping zijn veel vaste gasten blijkt wel uit de caravans waarop vaste daken gemonteerd zaten en de aangelegde tuintjes. Verder totaal geen last van gehad. De toiletten en douches bij de ingang waren misschien wat verouderd, ze waren prima schoon met lekker warm water. De camping biedt een prima uitvalsbasis voor een bezoek aan München. Binnen 5 minuten sta je op het S-Bahn station en dan ben je binnen 45 minuten in hartje stad München. Bij het station was voldoende gratis parkeerruimte (maar het was wel op zaterdag dus waarschijnlijk weinig forensenverkeer en vakantietijd). Ook zijn we naar het dicht bijzijnde plaatsje Herrsching gereden en hebben een aangename rondvaart op de Ammersee gemaakt. Wij vonden het een prima camping voor een paar nachten met een goede prijs/kwaliteitsverhouding.
il y a 4 ans