Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Alauzet
Camping Alauzet
Camping Alauzet
Camping Alauzet
Camping Alauzet

Camping Alauzet – France

Mandailles, France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
3 / 5 (4 votes)

Camping Alauzet

Bouyssac
12500 Mandailles
France
Ajouter aux favoris

Camping Alauzet est un camping de 30 emplacements à Mandailles, France, situé dans la région Midi-Pyrénées. Sur place, vous trouverez un restaurant.

Les chiens sont les bienvenus à Camping Alauzet. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition.

Photos

Caractéristiques

Équipements

Snack-bar
Restaurant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés

Sanitaires

Machines à laver
Hj
hjberg Néerlandais

Wij zijn eind augustus op de camping geweest, en het is ons heel goed bevallen. De eigenaar en eigenaresse zijn vriendelijke en leuke nederlands sprekende mensen, die in het restaurant een lekkere maaltijd serveren. Vooral het indonesische eten is aan te raden. De camping ligt aan een heel mooi meer, waar je lekker kunt zwemmen en heel goed kunt vissen op karper en meerval. Huisdieren zijn welkom. Verder is er in de buurt van alles te zien en te beleveven, bijv. bootverhuur, mountainbikeverhuur, wandeltochten, enz. In de regio zijn veel middeleeuwse dorpen die de moeite waard zijn om deze te bezoeken. Voor mensen die van rust houden is het een paradijsje, voor mensen die van stappen houden is het minder aantrekkelijk. Voor ons is het zeker voor herhaling vatbaar.

il y a 4 ans

Ro
Roland Néerlandais

In Juli 2010 een caravan gehuurd voor een week. Die week hebben we nieteens volgehouden. Wat een ramp! Bij aankomst waren de eigenaren helemaal in stress doordat ze eters hadden voor 10 personen. De caravan was vies, geen gordijnen en geen kussens. Een groot wespennest in de caravan, die er zeker al een tijdje zat. Caravan zou in de schaduw staan en stond pal in de zon. Er zou een strandje zijn, die er ook niet was. De camping was verder niet netjes. Overal lag wel wat. Het sanitair was vies. De eigenaren hadden geen idee hoe ze een camping moeten organiseren. Tot overmaat van ramp sloeg de eigenaar helemaal op tilt door zijn 19 jarige hulp af te ranselen. En dat voor een foutje van 9 euro op een kassabonnetje! Dat was de druppel. Van wat ik heb gehoord zijn deze eigenaren, die het huren, voor het laatste jaar daar. Hopelijk krijgt de camping betere eigenaren want er valt best iets leuks van te maken.

il y a 4 ans

Ge
Gerards Néerlandais

Sanitair is een hokje achter een truck waarin een wc en douche gebouwd zijn; erg instabiel en doorgezakt. Tevens NIET schoon. Eten stelt niks voor; kregen patat, dat zó vet was, dat we het, ondanks onze trek, hebben weggegooid. Het enige positieve is de ligging; je hebt een heel mooie omgeving. Als viscamping best oké, verder niet aan te raden! Geen interessante dingen in de nabije omgeving.

il y a 4 ans

LV
ludo vosters Néerlandais

Camping base alauzet nabij mandailles is een ideale camping voor mensen die van rust houden. s'Avonds is ECHT stil bij de bbq of kampvuurtje ( voorzichtig met vuur ) Prachtig gelegen aan kristalhelder meer met zeer veel vis. eigen strandje met ligstoelen. De beheerders zijn een jong echtpaar uit NL, spreken uiteraard NL en frans, duits en engels. Goede keuken, zaterdag op bestelling Indonesische rijsttafel, heel lekker, uit eigen keuken!! Gezellig restaurant, zitplaatsen, binnen en buiten. Waterfietsen en bootje voor verhuur, nette douche's en toiletten. Wasmaschine en droger aanwezig. In de omgeving zijn vele authentieke dorpjes en steden die echt de moeite waard zijn om te bezoeken, alles binnen straal van 40 km.

il y a 4 ans

Emplacement