Berger est un camping de 100 emplacements à Keulen (Köln), Allemagne. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un restaurant.
Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.
Les chiens sont les bienvenus à Berger. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition.
Photos
Caractéristiques
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisUnorganisierter Campingplatz. Platz nach wahl, wenn man dann einen gwfunden hat. Absolutes Caos auf dem Platz.
il y a 4 ans
Weerom een lang weekend op de camping verbleven, blijf voor ons een aangename camping, vriendelijke ontvangst, sanitair ok, lekker warm water en ruime douche. Elke ochtend verse broodjes .Vanop de camping met de fiets langs de rijn tot in keulen centrum. Wij genieten elke keer en komen er zeer graag terug.
il y a 4 ans
Zeer nette camping. Goed ontvangst. Zeer schoon en net toiletgebouw. Dit gebouw ligt wel verder weg van de noordelijke en zuidelijke rand. De stad Keulen is goed bereikbaar vanaf de camping. Ook Phantasialand is goed te doen. Het geluid van de scheepvaart gaat 24/7 door. Ook zijn er strandjes waar de lokale jeugd wat langer verblijfd met muziek. Overall een prima camping.
il y a 4 ans
Als je op de fiets komt met een trekkerstent, kun je geen stroom krijgen! Ze zeggen dat het te gevaarlijk is omdat er brand kan ontstaan als je per ongeluk iets op je stekkerdoos legt... Nog nooit zoiets geks gehoord... (En dat gebeurt natuurlijk niet in een gewone tent, een camper, een caravan...) We hadden stroom nodig en zijn doorgefietst naar de volgende camping, waar we gewoon stroom konden krijgen. We hebben 6 weken gefietst en 6 weken gekampeerd en nooit zoiets meegemaakt... Ik zeg: doorfietsen!
il y a 4 ans
Mooie camping aan de Rijn. Op fietsafstand van Keulen. Goed restaurant. Supermarkt oo fiets afstand. Sanitair iets gedateerd maar wel heerlijke regendouches. Leuke strandjes aan de Rijn naast de camping ( van de camping snel te bereiken met sleutel (borg 20 euro) van het hek . Geen last van vliegtuigen gehad.
il y a 4 ans