Prix non disponibles
Prix estimé sur la base d’une voiture, 2 personnes avec une tente ou une caravane.

Le site de camping est ouvert de 01 January jusqu'à 31 December
Arrivée
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Départ
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Jours
{{r.bookingDays}}

Ce site de camping n’est pas encore validé par Spottocamp. Vous êtes le propriétaire ? Contactez-nous avec le bouton ci-dessous

Je suis le propriétaire
Wifi
BBQ autorisés
Chiens
Machines à laver
- Advertisement -
4.5 / 5 (14 votes

Bel Air

2 route Bel air
85460, L'Aiguillon sur Mer (Vendee)
France

Bel Air est un site de camping avec 200 emplacements dans L'Aiguillon sur Mer (Vendee) , France. Bel Air a wifi, un magasins du camping, un restaurant et une piscine intérieure. Les chiens sont admis sur ce camping. Outre le camping, il est possible de louer un bungalow mobile également. Vous pouvez trouver plusieurs activités de loisirs sur le site de camping. Il y a un terrain de jeux.

Pour laver vos vêtements, il y a machines à laver disponible

Caractéristiques du lieu

Recreation
Terrain de jeux
Piscine extérieure

Hébergement
Bungalows mobiles

Installations
Connexion TV
Wifi
Equipements de cuisine
Magasins du camping
Snack-bar
Restaurant
Accès handicapé
BBQ autorisés

Qualifications
Chiens
Endroit ombragé
Sans voiture

Sanitaires
Machines à laver


Cliquez ici si les informations sur ce camping ne sont pas correctes ou incomplètes.

Photos

Avis

Liandrah
Néerlandais
We zijn hier een week geweest in September 2020 met onze kleine van 2. Het was een heerlijke vakantie. De zwembaden zijn echt top! Genoeg voor de kleintjes en leuke glijbanen voor de grotere. Daarnaast ook veel speelgelegenheden voor de kids! De locatie is ook goed. In de buurt kun je onder andere Surfen en Paardrijden. We hebben geboekt en ons aanspreekpunt heeft ons erg goed geholpen met tips en een telefoontje plegen (omdat de manege geen Engels sprak) Het restaurant is oke, standaard pizza patat en mosselen. We zaten in een mobile home, deze zijn groot genoeg voor 4 mensen. Met 6 wordt het wat krap. Ik weet niet hoe het hier in het hoogseizoen is maar in het laagseizoen is het top!
4 ans depuis

Riphagen
Néerlandais
Zwembad is leuk al zitten de glijbanen die op site getoond worden hellemaal achterop de camping met aan onderkant een soort van opvang bak. Verse broodjes te bestellen jammer dan weer dat er 1x per week mosselen zijn en 1x per week kip dat er niet verteld word dat je die vooraf moet bestellen toiletten schoon jammer dat altijd 1 gedeelte geheel afgesloten is in spits uur en de wacht rij voor open gedeelte daardoor oploopt ... winkeltje niet veel te krijgen wand vol drank maat enkel voor avond eten macroni of spaghetti te krijgen .. geen bbq vlees te krijgen en dicht an 12.00 tot 16.00
4 ans depuis

Eric Musiaux
Néerlandais
we zijn met 2 kinderen van 10 en 11 naar deze camping geweest. Het is wel Frans getint, maar dit was geen enkel probleem voor ons.Het zwembad is niet super groot maar is goed te doen. De technische staf en receptie zijn zéér vriendelijk en behulpzaam. We hadden een slechte matras , maar na onze vraag of het mogelijk was deze te veranderen werd dit diezelfde namiddag nog gedaan en kregen we een gloednieuwe. De camping ligt op +/- 7 min van een zéér leuk strand aan "La faute sur mere", waar een super mini golf is en leuke eetgelegenheden + een groot strand.Genoeg te doen daar. Ook het eten was zéér lekker. Wij hebben hier een super vakantie gehad en zouden het zeker overdoen. Als je frans kan of het stoort je niet is dit the place to be !
4 ans depuis

- Advertisement -